Copywriting – teksty które działają

Piszę teksty na zamówienie zgodne z  zasadami copywriting. Jeśli potrzebujesz wsparcia w zakresie tworzenia wartościowych tekstów, zapraszam do kontaktu.

Ile razy czytałeś, że coś jest “najlepsze”, „najwyższej jakości” lub „najbardziej profesjonalne”? Ja tak nie piszę. Takie teksty są nie tylko nudne, ale też zupełnie nieskuteczne. Odbiorców nie interesują puste obietnice, tylko fakty i konkrety. Jeśli chcesz by ktoś został twoim klientem, musisz zachęcić go wartościowym tekstem.

Wartościowe informacje są skuteczniejsze niż reklamy

Celem copywritingu jest tworzenie atrakcyjnych ofert, perswazyjnych reklam i angażujących artykułów. Wszędzie tam gdzie treść jest istotna, taki copywriting od razu daje przewagę.  Dobre teksty reklamowe działają lepiej niż natrętne reklamy, w które dziś po prostu nikt już nie klika. Dzięki tekstom odbiorca zyskuje rzeczowe informacje, rozumie korzyści płynące z Twojej oferty, a jego zadowolenie przekłada się na Twoje wyniki. Czy nie o to właśnie chodzi?

Lepsza pozycja w Google

Dobre teksty to także lepsza pozycja w Google. Dzięki odpowiedniemu wykorzystaniu słów kluczowych treści na stronie czy blogu pomagają osiągnąć wyższą pozycję w wynikach wyszukiwania. Dla Ciebie oznacza to więcej wejść na stronę, więcej zapytań o ofertę, a w efekcie- większą sprzedaż.

Copywriting - teksty na zamówienie

Czego możesz się spodziewać?

Jako copywriter mam Ci do zaoferowania teksty które cechuje:

– zrozumienie oczekiwań klientów
– rzetelna analiza rynku i specyfiki branży
– wiedza z zakresu marketingu, PR i SEO
– lekkie pióro
– angażująca treść
– ciekawa i świeża forma

Zobacz przykładowe teksty:

Copywriting  – catering dietetyczny

Copywriter Kraków

Potrzebujesz dobrych tekstów? Jesteś zainteresowany współpracą? Chcesz poznać cenę usługi? Napisz do mnie lub zadzwoń:

503 950 939
info@dariuszkempny.pl

Menu