fbpx

FOTOGRAFIA REKLAMOWA

FOTOGRAFIA PRODUKTÓW i USŁUG

KRAKÓW, MAŁOPOLSKA, POLSKA

FOTOGRAFIA REKLAMOWA

Fotografia reklamowa to w dzisiejszych czasach silnik sprzedaży, bez względu na branżę. Zdjęcia reklamowe stanowią również wizerunkowy fundament w dziale usług. Tam gdzie nie chcesz konkurować ceną, możesz wykorzystać mocny i spójny wizerunek, prezentując swój produkt lub usługę w profesjonalny i atrakcyjny sposób. By zrozumieć potencjał jaki drzemie w zdjęciach reklamowych, wystarczy odwiedzić jeden z popularnych serwisów sprzedażowych (np. Allegro), gdzie ten sam produkt oferowany przez dwóch sprzedawców cieszy się znacznie większą popularnością wówczas, gdy "opakowany" jest dobrymi zdjęciami.

OFERTA

Oferuję Państwu wykonanie profesjonalnych fotografii produktowych, a także specjalnych aranżacji dzięki którym zaprezentujecie Państwo w fachowy sposób swoją usługę.   

- zdjęcia produktu na jednolitym tle

- zdjęcia produktu w opracowanej aranżacji

- zdjęcia e-commerce

- zdjęcia katalogowe  

- fotografia usług       

SZCZEGÓŁY TECHNICZNE

Pojęcie fotografii produktowej jest niezwykle pojemne, ponieważ może dotyczyć nieskończonej gamy produktów mało, jak i wielkogabarytowych. Każdy z nich wymaga indywidualnego podejścia w planowaniu jego ekspozycji. W niektórych przypadkach odpowiednim rozwiązaniem będzie stworzenie klasycznych packshot'ów na jednolitym tle, w innych znacznie lepiej sprawdzą się zdjęcia w określonej aranżacji. Istotnym czynnikiem w planowaniu sesji jest również przeznaczenie zdjęć. Fotografie tworzone z myślą o oficjalnym katalogu firmowym wymagają innych rozwiązań niż typowe zdjęcia e-commerce.

Fotografia usług wymaga dużej dozy kreatywności, ponieważ jej celem jest profesjonalne zaprezentowanie ludzi i miejsc, uwypuklenie charakterystycznych cech danej usługi, przy jednoczesnym stworzeniu pozytywnego wrażenia. W tego typu zdjęciach często korzysta się z usług profesjonalnych modeli/ modelek, których prezencja może wzmocnić kreowanie określonej estetyki. Bez względu na charakter świadczonych usług, takie zdjęcia wzbudzają zaufanie u potencjalnego klienta i zachęcają go do zainteresowania się nimi bliżej.  

Z powyższych względów, zarówno w przypadku fotografii produktu, jak równiez fotografii usług, planowanie sesji musi zostać poprzedzone rozpoznaniem branży, rynku i możliwości które są dostępne. Zebrane informacje determinują charakter, przebieg i miejsce sesji. Wpływają również na efekt końcowy.                

JAK ZAMÓWIĆ SESJĘ?

Zapraszam do kontaktu i opisania Państwa potrzeb wizerunkowych. Na podstawie przesłanych informacji przygotuję indywidualną propozycję, dostosowaną do konkretnych oczekiwań.

Standardowo pracuję od poniedziałku do piątku w godzinach 9:00- 17:00.

OFERTA SPECJALNA ⭐️

Jeśli prowadzisz małą lub średnią firmę i szukasz kompleksowego wsparcia w zakresie promocji i wizerunku, zapraszam do współpracy ramowej.

Zapytaj o ofertę współpracy ramowej, dzięki której zaoszczędzisz czas, pieniądze i zapewnisz swojej firmie stabilny, zrównoważony wzrost.

Więcej informacji na temat oferty ramowej znajdziesz tutaj