fbpx
portret biznesowy kobiecy

Sesja biznesowa kobieca

Sesja biznesowa kobieca ma wiele cech wspólnych z sesją zdjęciową dla mężczyzny. W obu przypadkach celem spotkania z fotografem jest utrwalenie na zdjęciach profesjonalnego wizerunku. Mimo to sesja biznesowa kobieca ma swoją specyfikę i charakter. Tak też było w przypadku sesji którą miałem przyjemność wykonać dla p. Moniki.

Sesja biznesowa kobieca w Krakowie

Pani Monika zgłosiła się do mnie jakiś czas temu z prośbą o wykonanie kilku klasycznych zdjęć biznesowych. Szybko uzgodniliśmy szczegóły indywidualnej sesji i kilka dni później spotkaliśmy się w studio w Krakowie, gdzie powstały m.in. poniższe kadry.

Spotkanie z fotografem to świetna okazja do wykonania różnego typu ujęć. Podczas naszej sesji powstały zarówno kadry formalne, jak i luźne ujęcia casual’owe. Portrety biznesowe, fotografie profilowe, zdjęcia na jasnym i ciemny tle. Taki przekrój zdjęć z kobiecej sesji biznesowej daje dużą swobodę w dysponowaniu materiałem zdjęciowym. Przekrojowe zdjęcia biznesowe pozwalają na dopasowanie ich do konkretnych potrzeb i sytuacji.

Więcej ujęć z kobiecych sesji zdjęciowych można obejrzeć w portfolio, natomiast bardziej szczegółowe informacje o organizacji sesji w poście www.dariuszkempny.pl/sesja-biznesowa , zapraszam serdecznie.

Udostępnij ten artykuł na: