Zdjęcia wnętrz i obiektów

Zdjęcia wnętrz i obiektów to profesjonalna fotografia do celów promocji, sprzedaży lub wynajmu. 

Profesjonalna fotografia wnętrz i obiektów

Profesjonalna fotografia wnętrz i obiektów to typowa fotografia reklamowa, tworzona pod kątem realizacji określonych celów promocyjnych i sprzedażowych. Rosnąca konkurencja w branżach developerskiej, usługowej czy turystycznej sprawia, że fotografia nieruchomości stoi na coraz wyższym poziomie. Nic dziwnego, dobre zdjęcia to najważniejszy krok w kierunku zdobycia uwagi potencjalnego klienta.

Profesjonalne zdjęcia nieruchomości powinny w pierwszej kolejności uwzględniać cechy przestrzenne i funkcjonalne, a także akcentować elementy designer'skie prezentowanego obiektu. Powinny również oddawać charakter i klimat fotografowanego miejsca, dzięki czemu skuteczniej oddziałują w każdej przestrzeni reklamowej. Profesjonalne zdjęcia wnętrz i obiektów wymagają zachowania właściwej perspektywy, cech światła naturalnego i sztucznego, a także naturalnej kolorystyki. Tego typu zdjęcia powinny być wykonywane w korzystnych warunkach pogodowych.  

Istotnym czynnikiem wpływającym na charakter zdjęć jest zawsze typ fotografowanego obiektu. Zdjęcia mieszkań na wynajem powinny eksponować inne walory niż zdjęcia apartamentów na sprzedaż.

Sesja wnętrz i obiektów

Zapraszam do współpracy w zakresie sesji zdjęć i obiektów w trakcie której stworzymy profesjonalne zdjęcia nieruchomości.  

Warunki i charakter sesji wymagają indywidualnych ustaleń. Zachęcam do kontaktu, w trakcie którego porozmawiamy o Twoich potrzebach i oczekiwaniach. Dzięki temu będę mógł zaproponować najlepsze rozwiązanie.

Fotograf nieruchomości Kraków

Jako fotograf z Krakowa większość sesji realizuję na terenie Małopolski. Dojazd w inne miejsca również nie stanowi problemu. Jeśli potrzebujesz dobrych zdjęć, jestem do Twojej dyspozycji.

Sesja zdjęciowa - wycena

Jeśli chcesz umówić się na sesję, skontaktuj się ze mną telefonicznie (48) 503 950 939 lub wyślij e-mail na adres info@dariuszkempny.pl z podstawowymi informacjami:

- jakich zdjęć potrzebujesz?

- ile obiektów chcesz fotografować?

- kiedy i gdzie chciałbyś wykonać sesję?

- gdzie chcesz wykorzystać zdjęcia? 

W ciągu 24 godzin otrzymasz wycenę wraz z najważniejszymi informacjami. Do zobaczenia!

Zdjęcia wnętrz i obiektów

Kontakt

Dariusz Kempny

info@dariuszkempny.pl

tel. (48) 503 950 939

Gdzie pracuję? 

Kraków... Małopolska... Polska

Fotografowałem m.in. w takich miejscach jak Kraków, Warszawa, Katowice, Zakopane, Gliwice, Rzeszów, Wieliczka, Zabrze, Bochnia, Tarnów, Nowy Sącz, Chrzanów, Bytom, Myślenice, Nowy Targ, Żywiec, Limanowa, Oświęcim, Brzesko, Bielsko- Biała, Jaworzno... 

Menu