fbpx

SEO

POZYCJONOWANIE i OPTYMALIZACJA

KRAKÓW, MAŁOPOLSKA, POLSKA

POZYCJONOWANIE i OPTYMALIZACJA STRONY WWW

Pozycjonowanie i optymalizacja to działania mające na celu poprawienie pozycji strony internetowej w wynikach wyszukiwania najbardziej popularnych wyszukiwarek, jak Google, Bing czy Yahoo. Pozycja strony firmowej w indeksie ma kluczowe znaczenie, ponieważ jak pokazują badania, większość odbiorców kończy wyszukiwanie na pierwszej stronie wyników. Wraz z kolejnymi stronami liczba odwiedzających gwałtownie maleje. Oznacza to, że dla większości internautów 4-5 strona wyników wyszukiwania praktycznie nie istnieje.

Usługi firm i agencji pozycjonujących strony internetowe są kosztowne i oznaczają wiązanie się długoterminowymi umowami. Zwykle są też mało skuteczne, najczęsciej wskutek schematycznego, wymagającego indywidualnych rozwiązań podejścia do profili firmowych. Warto również podkreślić, że pozycjonowanie jest procesem przynoszącym najlepsze efekty w długotrwałej perspektywie. Tylko regularna praca nad witryną firmową zostanie z czasem "doceniona" przez wyszukiwarki. Podmioty oczekujące natychmiastowych rezultatów narażają się często na  tzw. black seo, będące agresywną i niedozwoloną formą poprawiania pozycji strony. Efektem takich działań jest utrata nominalnej pozycji strony w wynikach wyszukiwań, lub jej wykreślenie z indeksu popularnych wyszukiwarek na wiele miesięcy. Dla firm funkcjonujących w internecie oznacza to ogromne straty.

OFERTA

Oferuję Państwu wsparcie w zakresie optymalizacji strony firmowej i jej pozycjonowania w indeksie popularnych wyszukiwarek. Zakres oferty dostosowany jest do określonych potrzeb i może obejmować:

- optymalizację strony pod kątem istotnych błędów
- wzmocnienie słów i fraz kluczowych
- przygotowanie tekstów pod kątem SEO
- poprawę linkowania wewnętrznego i zewnętrznego
- ...

INFORMACJE DODATKOWE

Zapraszam do kontaktu i opisania Państwa potrzeb. Na podstawie przesłanych informacji przygotuję indywidualną propozycję, dostosowaną do konkretnych oczekiwań.

Wsparcie w zakresie SEO może być realizowane zdalnie, lub w siedzibie Państwa firmy na terenie Krakowa.