zdjęcia biznesowe kraków

Zdjęcia biznesowe Kraków

Zdjęcia biznesowe Kraków to projekt skierowany do przedsiębiorców z terenu Krakowa i okolic. W jego ramach realizujemy sesje wizerunkowe w stylu biznesowym dla firm, instytucji i marek osobstych. Jeśli Państwa firma prowadzi aktywną komunikację biznesową w Internecie, to zdjecia biznesowe będą przydatnym narzędziem marketingowym. Firmowa strona internetowa, kanały mediów społecznościowych, czy różnego rodzaju publikacje – wszędzie tam profesjonalne zdjęcia z sesji zaprezentują organizację w otwarty i nowoczesny sposób.

Fotografia biznesowa w Krakowie

Fotografia biznesowa w Krakowie cieszy się dużym uznaniem. Coraz większa świadomość znaczenia otwartej komunikacji biznesowej przekłada się bezpośrednio na rosnącą popularność sesji zdjęciowych w biznesowym stylu. Profesjonalny wizerunek od dawna jest aktywem o strategicznym znaczeniu w wielu firmach o korporacyjnej strukturze, których w Krakowie nie brakuje. Do grona firm chcących w profesjonalny sposób zarządzać swoim wizerunkiem w Internecie dołącza wiele dużych i średnich firm. Nawet właściciele startup’ów i marek osobistych, czy przedsiębiorcy prowadzący w Krakowie jednoosobową działalność gospodarczą – wszyscy oni są świadomi roli jaką odgrywa fotografia w stylu biznesowym.

Ranga fotografii biznesowej w kształtowaniu wizerunku i działaniach marketingowych jest trudna do przecenienia. W dobie dominacji kultury obrazkowej zdjęcia wizerunkowe stały się osobistymi wizytówkami. Podkreślają profesjonalizm, akcentują wartości będące ważnym elementem tożsamości firmy czy instytucji. Są świetnym narzędziem do budowania pozytywnego tzw. pierwszego wrażenia, z którym klienci i partnerzy biznesowi będą chcieli się utożsamiać. Zmniejszają dystans formalny w kontaktach zdalnych.

Dbałość o profesjonalny wizerunek firmy i reprezentujących ją osób to już nie tylko kwestia prestiżu.

zdjęcia biznesowe kraków

Zdjęcia biznesowe – przykłady wykorzystania w działaniach marketingowych

Zdjęcia biznesowe nie są najważniejszym narzędziem marketingowym. Są jednak na tyle istotne, że trudno je deprecjonować. Oto kilka przykładów ich pozytywnego wpływu na autopromocję.

Zdjęcia biznesowe na stronie internetowej

Profesjonalne zdjęcia na stronie www nie są tylko estetycznym dodatkiem. Stanowią element wiarygodności, który z punktu widzenia klientów i partnerów biznesowych ma kluczowe znaczenie. Nic dziwnego, że zakładki typu „o nas” czy „o firmie” są najczęściej – obok oferty i cennika – odwiedzanymi miejscami w przestrzeni firmowej strony www. Publikacja profesjonalnych zdjęć osób reprezentujących firmę pozwoli na budowanie otwartych, pozbawionych dystansu relacji.

Zdjęcia biznesowe na blogu

Jeśli prowadzą Państwo firmowego bloga, to zdjęcia z sesji biznesowych będą świetnymi ilustracjami dla publikowanych treści. Dzięki dobrym zdjęciom zaprezentują Państwo swoje produkty i usługi w przystępny i zachęcający sposób. Fotografie są również świetnym dodatkiem do artykułów i publikacji ekspertów.

Zdjęcia na LinkedIn, Facebook, X

Zdjęcia z sesji firmowych świetnie nadają się do uzupełnienia zakłądek z profilami osobistymi i zawodowymi. Fotografia biznesowa to także przydatny materiał do publikacji różnego rodzaju postów, rolek i relacji. Profesjonalne zdjęcia pozwalają budować wartościowy, angażujący przekaz w social mediach. Dotyczy to zarówno treści właściwych, jak również top’ów, ikon i miniatur.

Publikacje i prezentacje

Zdjęcia z sesji biznesowych są często wykorzystywane do różnego rodzaju publikacji w mediach, prasie branżowej, serwisach i portalach zawodowych. Wywiady, artykuły sponsorowane, publikacje eksperckie zwykle uzupełniane są zdjęciami z firmowych sesji biznesowych.

Fotografie z sesji są również przydatne przy spotkaniach biznesowych, prezentacjach i odczytach. Dobrej jakości zdjęcia będą uzupełnieniem wartościowych treści i wizytówką autora.

Zdjęcia biznesowe Kraków – katalog ujęć

Projekt Zdjęcia biznesowe Kraków to szeroki katalog ujęć jakie możemy wykonać do celów autopromocji Państwa firmy lub marki. Wśród nich są:

indywidualna sesja
Indywidualne portrety biznesowe
zdjęcia grupowe
Zdjęcia grupowe
zdjecia do cv
Zdjęcia na LinkedIn, Facebook, CV
sesja wizerunkowa
Sesje wizerunkowe
fotografia biznesowa kraków
Zdjęcia sytuacyjne
siedziba firmy
Zdjęcia siedziby

Jakie ujęcia wykonamy dla Państwa firmy lub marki? Takie które będą wspierać politykę wizerunkową i okażą się przydatne w przyszłych działaniach marketingowych. Wybór należy do Państwa.

Twoja firma potrzebuje profesjonalnych zdjęć?

Zaplanuj sesję

Zdjęcia biznesowe Kraków – jak zaplanować sesję?

Projekt Zdjęcia biznesowe Kraków to kilkuetapowa realizacja. Organizacja jedno lub wieloosobowej sesji zdjęciowej powinna uwzględniać kilka istotnych czynników. Warto zastanowić się przede wszystkim nad tym:

Jakich zdjęć potrzebujemy?

Przed sesją warto ustalić jakiego typu zdjęcia są nam potrzebne a także gdzie i w jakim charakterze zamierzamy je wykorzystać. Pozwoli to uporządkować plan sesji i krok po kroku zrealizować wszystkie założenia.

Gdzie wykonamy zdjęcia?

Wybór miejsca jest kluczowy dla efektu jaki chcemy osiągnąć. Biurowa sesja w siedzibie firmowej? Lifestyle’owe zdjęcia plenerowe? A może klasyczna sesja biznesowa w studio fotograficznym? Każde z tych rozwiązań ma swój odrębny charakter i pozwala uzyskać nieco inne rezultaty.

Jak się ubrać na sesję?

Jeśli ubiór na sesję nie jest podyktowany obowiązującym dress code’m, warto przygotować się do zdjęć korzystając z dostępnych poradników.

Wszelkie pozostałe kwestie związane z przygotowaniem sesji omawiamy telefonicznie – zapraszam do kontaktu.

zdjecia biznesowe krakow 02

Sesja biznesowa w Krakowie – koszt zdjęć

Projekt Zdjęcia biznesowe Kraków zakłada indywidualne podejście do Państwa potrzeb i oczekiwań w zakresie rodzaju i ilości zdjęć. W związku z tym kształt każdej realizacji ustalany jest indywidualnie.

W przygotowaniu kosztorysu sesji dla Państwa firmy przydatne będą następujące informacje:

  • miejsce sesji
  • ilość osób biorących udział
  • szacunkowa ilość zdjęć

Ich przesłanie pozwoli na szybkie przygotowanie i przesłanie oferty.

Zdjęcia biznesowe Kraków

informacje · terminy · rezerwacje

Szerzej o moich usługach przeczytają Państwo w zakładce Sesja zdjęciowa. Zapraszam również do obejrzenia mojego portfolio zdjęć biznesowych.

Dariusz Kempny – fotograf biznesowy