sesja firmowa

Zdjęcia biznesowe Kraków

Zdjęcia biznesowe Kraków to projekt skierowany do przedsiębiorców z terenu Krakowa i okolic. Jeśli Państwa firma prowadzi aktywną komunikację biznesową w Internecie, to profesjonalny wizerunek jest jednym z jej strategicznych elementów. Warto zadbać o to by zdjęcia pojawiające się na stronie firmowej, w kanałach komunikacji typu Linked In czy Facebook były najlepszą wizytówką Państwa firmy lub marki.

Zdjęcia biznesowe są narzędziem wykorzystywanym w działaniach marketingowych. Podkreślają profesjonalizm, wywołują pozytywne wrażenie i akcentują wartości które są ważnym składnikiem tożsamości firmy. Profesjonalne zdjęcia biznesowe to świetne narzędzie zarządzania komunikacją wizerunkową i kreowania wizerunku.

Zdjęcia biznesowe Kraków to profesjonalna sesja zdjęciowa dla Państwa firmy lub marki.

Zdjęcia biznesowe Kraków – katalog ujęć

Projekt Zdjęcia biznesowe Kraków to szeroki katalog ujęć jakie możemy wykonać do celów autopromocji Państwa firmy lub marki. Wśród nich są:

indywidualna sesja
Indywidualne portrety biznesowe
zdjęcia grupowe
Zdjęcia grupowe
zdjecia do cv
Zdjęcia na LinkedIn, Facebook, CV
sesja wizerunkowa
Sesje wizerunkowe
fotografia biznesowa kraków
Zdjęcia sytuacyjne
siedziba firmy
Zdjęcia siedziby

Jakie ujęcia wykonamy dla Państwa firmy lub marki? Takie które będą wspierać politykę wizerunkową i okażą się przydatne w przyszłych działaniach marketingowych. Wybór należy do Państwa.

Zdjęcia biznesowe Kraków – jak zaplanować sesję?

Projekt Zdjęcia biznesowe Kraków to kilkuetapowa realizacja. Organizacja jedno lub wieloosobowej sesji zdjęciowej powinna uwzględniać kilka istotnych czynników. Warto zastanowić się przede wszystkim nad tym:

Jakich zdjęć potrzebujemy?

Przed sesją warto ustalić jakiego typu zdjęcia są nam potrzebne a także gdzie i w jakim charakterze zamierzamy je wykorzystać. Pozwoli to uporządkować plan sesji i krok po kroku zrealizować wszystkie założenia.

Gdzie wykonamy zdjęcia?

Wybór miejsca jest kluczowy dla efektu jaki chcemy osiągnąć. Biurowa sesja w siedzibie firmowej? Lifestyle’owe zdjęcia plenerowe? A może klasyczna sesja biznesowa w studio fotograficznym? Każde z tych rozwiązań ma swój odrębny charakter i pozwala uzyskać nieco inne rezultaty.

Jak się ubrać na sesję?

Jeśli ubiór na sesję nie jest podyktowany obowiązującym dress code’m, warto przygotować się do zdjęć korzystając z dostępnych poradników.

Wszelkie pozostałe kwestie związane z przygotowaniem sesji omawiamy telefonicznie – zapraszam do kontaktu.

Zdjęcia biznesowe Kraków – koszt sesji

Projekt Zdjęcia biznesowe Kraków zakłada indywidualne podejście do każdej sesji, zgodnie z Państwa oczekiwaniami i wymaganiami. W celu poznania wyceny proszę o przesłanie następujących danych:

  • miejsce sesji
  • ilość osób biorących udział
  • szacunkowa ilość zdjęć

Na tej podstawie będę mógł przygotować kosztorys sesji, biorąc pod uwagę wykonanie zdjęć, retusz i dostarczenie Państwu gotowych plików.

Kontakt:

Fotograf Dariusz Kempny
info@dariuszkempny.pl
+48 503 950 939

Zobacz również

Kraków – oficjalna strona