zdjęcia biznesowe IT wieliczka

Zdjęcia biznesowe Wieliczka

Zdjęcia biznesowe Wieliczka to projekt skierowany do firm z Wieliczki i okolic. Celem projektu jest wsparcie dla firm prowadzących aktywną komunikację biznesową za pośrednictwem strony internetowej czy kanałów social media. Zdjęcia biznesowe pozwalają zbudować profesjonalny wizerunek i są narzędziem usprawniającym komunikację z klientami i partnerami biznesowymi. To jednak nie wszystkie zalety dobrego wizerunku firmy lub marki.

Jak nas widzą tak nam płacą… To słynne powiedzenie nie straciło na aktualności. W czasach gdy większość kontaktów biznesowych odbywa się przy udziale Internetu, profesjonalny wizerunek firmy lub marki osobistej jest jednym z najważniejszych czynników decydujących o sukcesie. Profesjonalne zdjęcia biznesowe mają wiele zalet. Przede wszystkim przyciągają wzrok, wzbudzają zainteresowanie i budują pierwsze, pozytywne wrażenie. To zaś daje firmie cenną przewagę w pozyskiwaniu nowych klientów.

indywidualna sesja
Indywidualne portrety biznesowe
zdjęcia grupowe
Zdjęcia grupowe
zdjecia do cv
Zdjęcia na LinkedIn, Facebook, CV
sesja wizerunkowa
Sesje wizerunkowe
fotografia biznesowa kraków
Zdjęcia sytuacyjne
siedziba firmy
Zdjęcia siedziby

Wybór ujęć jakie wykonamy zależy od Państwa potrzeb, modelu biznesowego i charakteru prowadzonej działalności.

  • w siedzibie Państwa firmy
  • w warunkach plenerowych
  • w studio fotograficznym w centrum Krakowa

Wybór miejsca na sesję jest bezpośrednio związany z efektami jakie osiągniemy. Zdjęcia biznesowe w przestrzeni biurowej wyglądają inaczej niż zdjęcia na jednolitym tle czy fotografie plenerowe.

Ważnym etapem przygotowań do sesji jest również wybór garderoby. W tym wypadku warto zastanowić się, czy lepsze będą zdjęcia formalne, w garniturze czy żakiecie, czy może wolimy postawić na bardziej luźną i kolorową stylizację.

Wszelkie kwestie związane z przygotowaniem sesji możemy omówić telefonicznie – zapraszam do kontaktu.

Zdjęcia biznesowe Wieliczka – koszt sesji

Projekt Zdjęcia biznesowe Wieliczka to realizacja oparta o indywidualne ustalenia. Jeśli chcą Państwo otrzymać wycenę, proszę o przesłanie wiadomości e-mail zawierającej następujące informacje:

  • gdzie wykonamy zdjęcia?
  • ile osób weźmie udział w sesji?
  • jaka ilość zdjęć ma być efektem sesji?

Kontakt:

Fotograf Dariusz Kempny
info@dariuszkempny.pl
+48 503 950 939

Zobacz również

Wieliczka – oficjalna strona