zdjęcia biznesowe IT wieliczka

Zdjęcia biznesowe Wieliczka

Zdjęcia biznesowe Wieliczka to projekt skierowany do firm z Wieliczki i okolic. Jego celem jest wsparcie firm prowadzących aktywną komunikację biznesową za pośrednictwem strony internetowej czy kanałów social media. Realizujemy profesjonalne sesje zdjęciowe w stylu biznesowym. Zdjęcia z sesji pozwolą kształtować profesjonalny wizerunek firmy. Będą również przydatne w komunikacji z klientami i partnerami biznesowymi.

Wieliczka – nowy ośrodek aktywności biznesowej

Leżąca niedaleko Krakowa Wieliczka już dawno przestała uchodzić za urocze miasteczko turystyczne, znane wyłącznie ze swej głównej atrakcji- Kopalni Soli. To, co aktualnie dzieje się na terenie powiatu wielickiego w zakresie gospodarczym jest naprawdę imponujące. Świadczy o tym najlepiej ilość małych i średnich biznesów zarejestrowanych na terenie Wielickiej Strefy Aktywności Gospodarczej, jak również całego powiatu. Wieliczka już teraz znana jest z wysokiej klasy specjalistów reprezentujących różne dziedziny biznesowe. Nieprzypadkowo też właśnie do Wieliczki z Krakowa przeniosło się kilka dużych firm, korzystając z preferencyjnych warunków czy świetnej lokalizacji.

Wieliczka ma olbrzymi potencjał ku temu, by stać się ważnym ośrodkiem aktywności biznesowej na terenie Polski Południowej. Położenie miasta, niegdyś postrzegane jako słabość na tle rozwijającego się Krakowa, dziś może być paradoksalnie największym atutem Wieliczki. Dystans ten dodatkowo zmniejszył się wraz z rozwojem nowych technologii, zapewniając firmom z mniejszych miast i miasteczek dostęp do globalnego rynku.

Skuteczny marketing dla firm z Wieliczki

Firmy z takich miast jak Wieliczka nie muszą dziś obawiać lepiej sytuowanej konkurencji z dużych miast. Oczywiście pod warunkiem, że odpowiednio zadbają o swój marketing i dotarcie do odbiorców za pośrednictwem Internetu. Podstawowym narzędziem relacji firmy z klientem i otoczeniem biznesowym jest firmowa strona internetowa.

Nowoczesna strona internetowa powinna cechować się responsywnym designem, dostosowanym do różnych urządzeń, takich jak komputery, tablety i smartfony. Jej interfejs powinien być intuicyjny i łatwy w nawigacji, aby użytkownicy mogli szybko znaleźć potrzebne informacje.

Kluczowe elementy to estetyczna szata graficzna, czytelna typografia, bezpieczny protokół https, a także optymalizacja pod kątem szybkości ładowania, co ma wpływ na doświadczenie użytkownika i pozycjonowanie w wyszukiwarkach. Dodatkowo, strona powinna być zintegrowana z mediami społecznościowymi, umożliwiając łatwe udostępnianie treści, co jest wygodne w przypadku róznego rodzaju promocji i interakcji z użytkownikami.

Kwestie techniczne są bardzo ważne. Jednak najbardziej istotne w przypadku firmowej strony internetowej są publikowane na niej treści, grafiki i zdjęcia.

zdjęcia biznesowe wieliczka

Zdjęcia biznesowe – profesjonalny wizerunek firmy

Jak nas widzą tak nam płacą… To słynne powiedzenie nie straciło nic na aktualności. W czasach gdy większość kontaktów biznesowych odbywa się za pośrednictwem Internetu, profesjonalny wizerunek firmy lub marki osobistej jest jednym z najważniejszych czynników decydujących o sukcesie. Parafrazując – to jak się prezentujemy ma wpływ na to, jak widzą nas inni. Czy warto inwestować w dobry wizerunek, rozpoznawalność, wiarygodność w oczach klientów i partnerów biznesowych? Odpowiedź jest jednoznaczna.

Wizytówką nowoczesnej firmy są dziś profesjonalne zdjęcia biznesowe publikowane na stronie internetowej, blogu czy w kanałach społecznościowych. Nie tylko przyciągają wzrok odbiorców, ale przede wszystkim budują pierwsze, pozytywne wrażenie o nas, naszej firmie i naszym podejściu do biznesu, dbałości o szczegóły etc. Zdjęcia mają jeszcze tę wielką zaletę, że minimalizują dystans w kontakcie zdalnym. To wszystko zapewnia cenną przewagę w pozyskiwaniu nowych klientów, czy budowaniu wartościowych relacji biznesowych.

Zdjęcia biznesowe Wieliczka – propozycje dla firm

Zdjęcia biznesowe to szeroka gama ujęć, z których każde może pełnić inną funkcję w działaniach marketingowych. Najbardziej popularne formy zdjęć wizerunkowych dla firm to:

indywidualna sesja
Indywidualne portrety biznesowe
zdjęcia grupowe
Zdjęcia grupowe
zdjecia do cv
Zdjęcia na LinkedIn, Facebook, CV
sesja wizerunkowa
Sesje wizerunkowe
fotografia biznesowa kraków
Zdjęcia sytuacyjne
siedziba firmy
Zdjęcia siedziby

Wybór zdjęć zależy od potrzeb, modelu biznesowego i charakteru prowadzonej działalności. Jeśli przykładowo firma aktywnie działa w mediach społecznosciowych, warto zadbać o profesjonalne zdjęcia profilowe dla wszystkich reprezentujących ją osób. Portrety biznesowe przydadzą się do prezentacji na stronie firmowej w zakładkach typu „o firmie”. Zdjęcia sytuacyjne będą natomiast doskonałym materiałem do różnego rodzaju publikacji, ilustracjami na firmowego bloga czy narzędziem wspierającym politykę HR.

Jeśi są Państwo zainteresowani współpraca w zakresie realizacji zdjęć dla Państwa firmy, zapraszam do kontaktu. Chętnie poznam Państwa potrzeby i oczekiwania, by móc zaproponować odpowiednie rozwiązania.

Sesja zdjęciowa dla firmy z Wieliczki

Jeśli są Państwo zainteresowani współpracą w zakresie projektu Zdjęcia biznesowe Wieliczka, mam do zaoferowania trzy rodzaje sesji zdjęciowych w stylu biznesowym:

  • sesja zdjęciowa w siedzibie Państwa firmy
  • sesja zdjęciowa w warunkach plenerowych
  • w studio fotograficznym w centrum Krakowa

Wybór miejsca sesji jest bezpośrednio związany z efektami jakie osiągniemy. Wiele firm korzysta z możliwości realizacji zdjęć w swojej siedzibie. Pozwala to nie tylko oszczędzić czas i jest wygodnym rozwiązaniem w przypadku zdjęć dla wieloosobowych zespołów. Zdjęcia biznesowe realizowane w Państwa przestrzeniach będą najbardziej reprezentatywnym materiałem do działań wszelkich marketingowych.

Fotograf biznesowy Wieliczka

Wszelkie kwestie związane z przygotowaniem sesji możemy omówić telefonicznie – zapraszam do kontaktu.

Zdjęcia biznesowe Wieliczkainformacje szczegółowe · dostępne terminy · rezerwacje

Dariusz Kempny
tel. +48 503 950 939
info@dariuszkempny.pl

Więcej informacji o sesjach w stylu biznesowym w zakładce Sesja zdjęciowa