zdjęcia biznesowe gliwice

Zdjęcia biznesowe Gliwice

Pomysł na projekt Zdjęcia biznesowe Gliwice wziął się z rosnącego zapotrzebowania firm i instytucji na profesjonalne zdjęcia wizerunkowe. W ostatnich latach wiele różnego typu organizacji biznesowych i publicznych zgłasza się do mnie z prośbą o wykonanie zdjęć na stronę internetową czy popularnych profilówek do social mediów. Rosnąca popularność fotografii biznesowej bierze się z faktu, że coraz większą uwagę przykładamy do wizerunku, przez co profesjonalne zdjęcia w stylu biznesowym stają się pożądanym narzędziem marketingowym.

Zdjęcia biznesowe Gliwice – kształtuj wizerunek firmy lub zbuduj go od podstaw!

Zdjęcia biznesowe Gliwice to projekt dzięki któremu mogą Państwo kształtować istniejący wizerunek swojej firmy, lub zbudować go od samych fundamentów. Zdjęcia jako potężne narzędzie marketingowe mogą ocieplić Państwa bieżący wizerunek, zmniejszając dystans do klientów i partnerów biznesowych. Mogą również – w zależności od rodzaju zdjęć- utwardzić go i nadać mu jeszcze bardziej wyrafinowanego charakteru. Styl fotografii, forma ekspresji, światło i sceneria – wszystko to pozwala definiować politykę wizerunkową Państwa firmy w zgodzie z modelem biznesowym i wartościami.

Fotografia biznesowa jest fantastycznym, a przy tym niezwykle plastycznym narzędziem kreowania wizerunku. Zdjęcia biznesowe dla gliwickiej firmy IT mogą opierać się na innych założeniach i przekazie, niż na przykład zdjęcia lekarzy dla kliniki medycznej. Jedne i drugie mogą jednak budować komunikację z klientem czy współpracownikiem w równie efektywny sposób.

zdjęcia biznesowe gliwice

Jakie zdjęcia firmy zamawiają najczęściej?

Fotografia biznesowa oferuje szeroki zakres zdjęć przeznaczonych do określonych zadań. Jakie zdjęcia firmy zamawiają u fotografa najczęściej? Oto one:

indywidualna sesja
Indywidualne portrety biznesowe
zdjęcia grupowe
Zdjęcia grupowe
zdjecia do cv
Zdjęcia na LinkedIn, Facebook, CV
sesja wizerunkowa
Sesje wizerunkowe
fotografia biznesowa kraków
Zdjęcia sytuacyjne
siedziba firmy
Zdjęcia siedziby

Każdy typ zdjęć biznesowych jest odpowiedni do określonych działań marketingowych i wizerunkowych. Zdjęcia profilowe typu headshot pojawiają się najczęściej w mediach społecznościowych takich jak Linked In czy Facebook. Indywidualne portrety i zdjęcia grupowe to doskonały materiał do prezentacji firmy za pośrednictwem strony www, do ilustrowania eksperckiego bloga, publikacji zewnętrznych czy prezentacji wykonywanych na okoliczność wydarzeń biznesowych.

Biorąc pod uwagę różne modele biznesowe i profile prowadzonych działalności, zestaw ujęć z sesji biznesowych ustalany jest indywidualnie. Zdjęcia biznesowe Gliwice to projekt skoncentrowany na konkretnych potrzebach wizerunkowych. Jeśli są Państwo zainteresowani współpracą, zapraszam do kontaktu.

Twoja firma potrzebuje profesjonalnych zdjęć?

Zaplanuj sesję

Sesja biznesowa w Gliwicach w 3 etapach

Jak wygląda realizacja sesji biznesowej w Gliwicach? Zdjęcia biznesowe realizowane są z dojazdem do Państwa siedziby. Cały proces przebiega w uporządkowany, trzyetapowy sposób.

  1. W pierwszej kolejności identyfikujemy Państwa potrzeby i oczekiwania, a następnie określamy zakres działań. Na tym etapie warto zwrócić szczególną uwagę na kwestie związane z miejscem wykonywania zdjęć, dress code’m i dodatkami. Odpowiednio przygotowana sesja to klucz do sukcesu.
  2. Realizujemy sesję w Państwa siedzibie, wybierając miejsca pod kątem ich atrakcyjności fotograficznej i możliwości wykonania zdjęć na odpowiednim poziomie techniczno- estetycznym. Korzystamy z mobilnego sprzętu fotograficznego, lamp błyskowych, modyfikatorów i teł.
  3. Zdjęcia z sesji poddawane są wstępnej selekcji. Z zestawu poprawnych ujęć wybierają Państwo swój zestaw i te właśnie zdjęcia poddawane są profesjonalnemu retuszowi zgodnie z Państwa uwagami. Gotowe do publikacji zdjęcia otrzymują Państwo w formie plików w dużej rozdzielczości.

Każda sesja zdjęciowa realizowana w ramach projektu jest ściśle skorelowana z indywidualnymi potrzebami klienta. Oznacza to, że typ, forma i styl zdjęć są unikalne i dostosowane do założeń polityki wizerunkowej firmy.

zdjęcia biznesowe gliwice

Fotograf biznesowy Gliwice

Zapraszam do kontaktu, w trakcie którego omówimy Państwa potrzeby w zakresie fotografii wizerunkowej. Pozwoli to przygotować odpowiedni scenariusz sesji biznesowej dla Państwa firmy.

Zdjęcia biznesowe Gliwice

informacje · terminy · rezerwacje

Sesje biznesowe w mojej ofercie to nie tylko zdjęcia osób. Więcej informacji znajdą Państwo w zakładce Sesja zdjęciowa

Dariusz Kempny – fotograf biznesowy