Sesja firmowa

Sesja firmowa to profesjonalne zdjęcia zespołów, działów i grup zawodowych.  

Profesjonalna sesja firmowa

Profesjonalna sesja firmowa to zdjęcia wykonywane na potrzeby wizerunkowe firmy. Sesja firmowa to w głównej mierze prezentacja pracowników tworzących zorganizowane zespoły i działy zawodowe, potencjału i możliwości które oferują, a także świetnej atmosfery 'team spirit' w jakiej ze sobą współpracują.

Sesja firmowa to forma świadomego kształtowania wizerunku firmy, mającego decydujący wpływ na jej postrzeganie w środowisku biznesowym.  Zdjęcia z sesji firmowej można wykorzystać również do celów komunikacji wewnętrznej. Sesje firmowe określane często mianem fotografii korporacyjnej są wyrazem profesjonalizmu, sprawnej organizacji i zbiorowego potencjału firm, będącego sumą indywidualizmu tworzących je osób.    

Moją specjalnością są profesjonalne sesje firmowe. To zdjęcia które najlepiej podkreślą potencjał Twojego zespołu i spełnią określone cele wizerunkowe.

Sesja firmowa

Sesja firmowa

Zapraszam na sesję firmową w trakcie której stworzymy profesjonalne zdjęcia firmowe w stylistyce Twojej branży. Sesję możemy wykonać w studio na terenie Krakowa, w warunkach plenerowych, jak również w siedzibie Twojej firmy. Dysponuję mobilnym sprzętem fotograficznym, umożliwiającym aranżację studia w każdych warunkach. 

Warunki i charakter sesji wymagają indywidualnych ustaleń. Zachęcam do kontaktu, w trakcie którego porozmawiamy o potrzebach i oczekiwaniach. Dzięki temu będę mógł zaproponować najlepsze rozwiązanie.

Fotograf firmowy Kraków

Jako fotograf z Krakowa większość sesji realizuję na terenie Małopolski. Dojazd w inne miejsca również nie stanowi problemu. Jestem do dyspozycji.

Sesja zdjęciowa - wycena

Prześlij podstawowe informacje:

Wysyłam

W ciągu 24 godzin otrzymasz wycenę wraz z najważniejszymi informacjami. Do zobaczenia!

Zdjęcia z sesji biznesowych

Kontakt

Dariusz Kempny

info@dariuszkempny.pl

tel. (48) 503 950 939

Gdzie pracuję? 

Kraków... Małopolska... Polska

Fotografowałem m.in. w takich miejscach jak Kraków, Warszawa, Katowice, Zakopane, Gliwice, Rzeszów, Wieliczka, Zabrze, Bochnia, Tarnów, Nowy Sącz, Chrzanów, Bytom, Myślenice, Nowy Targ, Żywiec, Limanowa, Oświęcim, Brzesko, Bielsko- Biała, Jaworzno... 

Menu