fbpx
sesja firmowa kraków

Sesja firmowa

Profesjonalna sesja firmowa

Profesjonalna sesja firmowa to zdjęcia biznesowe wykonywane w celu kształtowania dobrego wizerunku firmy. Zdjęcia osób tworzących zorganizowane zespoły, prezentujące ich potencjał i możliwości, a także świetną atmosferę 'team spirit’ w jakiej ze sobą współpracują.


„Sesja firmowa to kształtowanie dobrego wizerunku”

Sesja firmowa jest formą prezentacji pozytywnego oblicza firmy. Zdjęcia z sesji firmowej prezentujące zgrany kolektyw, jego witalność i energię, akcentujące profesjonalizm i zaangażowanie, mają istotny wpływ na to, jak firma postrzegana jest przez osoby z zewnątrz. Sesje firmowe to kreacja pozwalająca budować wizerunek firmy zgodnie z prezentowanymi wartościami.

Sesja firmowa – dla kogo?

Sesja firmowa to propozycja dla firm nowoczesnych, chcących kształtować swój profesjonalny wizerunek w duchu prezentowanych wartości. Sesja dla firmy to realizacja priorytetów wizerunkowych, pozwalająca wykorzystać zdjęcia do celów autopromocji. Profesjonalne zdjęcia świetnie prezentują się na firmowej stronie, blogu i profilach social media, gdzie codziennie trafia wiele osób.

sesja firmowa

Zdjęcia biznesowe dla firmy

Zdjęcia biznesowe dla Państwa firmy mogą mieć różny charakter. Sesja firmowa pozwala stworzyć kompleksowy materiał wizerunkowy: 

1. Zdjęcia na jednolitym tle służą do tworzenia indywidualnych profili pracowniczych na firmowej stronie internetowej typu „o nas”, „nasi konsultanci”, „nasz zespół” itd. Są one chętnie odwiedzane przez osoby szukające kontaktu bezpośredniego, lub informacji o strukturze firmowej. Równocześnie są świetnym materiałem do usprawnienia komunikacji wewnętrznej.            

2. Portrety biznesowe pozwalają mocniej podkreślić indywidualizm fotografowanych osób. To fotografia szczególnie polecana dla liderów i osób oficjalnie reprezentujących firmę. Takie zdjęcia często wykonywane są w przestrzeni zwiążanej z codzienną aktywnością. Świetnie sprawdzają się zarówno na stronie firmowej, jak również w oficjalnych materiałach, publikacjach drukowanych i elektronicznych.

3. Zdjęcia grupowe na jednolitym tle, lub z logo firmowym to podkreślenie  potencjału, kompetencji i siły kolektywu. Fotografia grupowa jest chętnie wykorzystywana we wszelkich publikacjach i materiałach reklamowych, jak strony internetowe, foldery reklamowe, a nawet kalendarze firmowe.

4. Zdjęcia sytuacyjne pokazują pracowników firmy w trakcie wykonywania codziennych zajęć. Tego typu fotografie są często wykonywane w salach konferencyjnych, przestrzeni biurowej itd. Podkreślają świetną atmosferę i wspólnotę, pokazują doskonałe warunki pracy.

Zdjęcia firmowe – prestiż i profesjonalizm

Postrzeganie Państwa firmy przez osoby z zewnątrz w dużej mierze zależy od jakości komunikacji wizerunkowej. Profesjonalny wizerunek działa na otoczenie biznesowe. Kreowanie nowoczesnej komunikacji to nie tylko konsekwentne wzmacnianie lub ocieplanie istniejącego wizerunku, ale często również tworzenie go od podstaw. 

Zdjęcia firmowe odgrywają w tym procesie jedną z kluczowych ról, ponieważ to głównie przez ich pryzmat firma postrzegana jest przez klientów, partnerów i konkurencję biznesową. Fotografia biznesowa wykorzystana w kanałach komunikacji i promocji podkreśla prestiż i profesjonalizm, tworząc pozytywne wrażenie i spójny przekaz.   

Profesjonalne zdjęcia – korzyści dla firmy

Żyjemy w kulturze obrazkowej. Zdjęcia, grafiki i ikony dominują w obszarach w których coraz częściej podejmowane są strategiczne decyzje. Jeśli chcemy by nasza firma komunikowała się w nowoczesny, pozbawiony dystansu sposób, warto zadbać o dobrą prezentację. Profesjonalne zdjęcia biznesowe pracowników i zespołów, pełna energii fotografia sytuacyjna czy indywidualne portrety liderów będą nie tylko świetnym materiałem wizerunkowym, ale przede wszystkim wpłyną na rozwój komunikacji biznesowej. 

Sesja zdjeciowa dla firmy

Jeśli interesuje Państwa sesja zdjeciowa dla firmy, zapraszam do kontaktu. Po zapoznaniu się z Państwa potrzebami i oczekiwaniami będę mógł zaproponować określone rozwiązania.

Wykonuję sesje zdjęciowe dla firm rezydujących na obszarze Małopolski i Śląska. Dojazd w inne rejony również nie jest problemem. 

Zapraszam do współpracy

Udostępnij ten artykuł na: