Sesja firmowa

Sesja firmowa to profesjonalne zdjęcia zespołów, działów i grup zawodowych.  

Profesjonalna sesja firmowa

Profesjonalna sesja firmowa to zdjęcia wykonywane na potrzeby wizerunkowe firmy. Sesja firmowa to w głównej mierze prezentacja pracowników tworzących zorganizowane zespoły i działy zawodowe, potencjału i możliwości, które oferują, a także świetnej atmosfery 'team spirit' w jakiej ze sobą współpracują.

Sesja firmowa to forma świadomego kształtowania wizerunku firmy, mającego decydujący wpływ na jej postrzeganie w środowisku biznesowym.  Zdjęcia z sesji firmowej można wykorzystać również do celów komunikacji wewnętrznej. Sesje firmowe określane często mianem fotografii korporacyjnej są wyrazem profesjonalizmu, sprawnej organizacji i zbiorowego potencjału firm, będącego sumą indywidualizmu tworzących je osób.    

Moją specjalnością są profesjonalne sesje firmowe. To zdjęcia, które najlepiej podkreślą potencjał Twojego zespołu i spełnią określone cele wizerunkowe.

Sesja firmowa

Zdjęcia biznesowe dla firm 

Zdjęcia biznesowe dla firm mogą mieć różny charakter i przeznaczenie. Sesję zdjęciową warto więc starannie przemyśleć, by materiał zdjęciowy spełnił wyznaczone cele wizerunkowe.   

Zdjęcia biznesowe na jednolitym tle służą często do tworzenia indywidualnych profili pracowniczych na firmowej stronie internetowej typu "o nas", "nasi konsultanci", "nasz zespół" itd. Są one chętnie odwiedzane przez osoby szukające kontaktu bezpośredniego, lub informacji o strukturze firmowej. Takie zdjęcia doskonale sprawdzą się również w charakterze zdjęć profilowych na Facebooku czy LinkedIn. Równocześnie są świetnym materiałem do usprawnienia komunikacji wewnętrznej.            

Zdjęcia biznesowe w formie portretów pozwalają mocniej podkreślić indywidualizm fotografowanych osób. To fotografia szczególnie polecana dla liderów i osoby odpowiedzialne za konkretne działania w firmie. Takie zdjęcia często wykonywane są w przestrzeni firmowej, np. biurze czy sali konferencyjnej. Świetnie sprawdzają się zarówno na stronie firmowej, jak również w oficjalnych materiałach, publikacjach drukowanych i elektronicznych. 

Zdjęcia grupowe na jednolitym tle, lub z logo firmowym to nie tylko podkreślenie  potencjału i siły zbiorowości, ale również świetnej atmosfery panującej wśród osób pracujących ze sobą na co dzień. Takie zdjęcia budzą zaufanie i sympatię. Ponadto są obrazem szerokich kompetencji zespołu. Dla klienta jest to zawsze prognostyk owocnej współpracy. Fotografia grupowa jest chętnie wykorzystywana we wszelkich publikacjach i materiałach reklamowych, jak strony internetowe, foldery reklamowe, a nawet kalendarze firmowe. 

Zdjęcia sytuacyjne pokazują pracowników firmy w trakcie wykonywania codziennych zajęć. Tego typu fotografie są chętnie wykorzystywane na stronie www, w materiałach promocyjnych, firmowych publikacjach, a nawet w folderach rekrutacyjnych. Ich podstawową rolą jest podkreślenie profesjonalizmu, doskonałej atmosfery i świetnych warunków pracy. Świetnie wspierają proces budowania profesjonalnego wizerunku.    

Sesja firmowa

Zapraszam na sesję firmową, w trakcie której stworzymy profesjonalne zdjęcia firmowe w stylistyce Twojej branży. Sesję możemy wykonać w studio na terenie Krakowa, w warunkach plenerowych, jak również w siedzibie Twojej firmy. Dysponuję mobilnym sprzętem fotograficznym, umożliwiającym aranżację studia w każdych warunkach. 

Warunki i charakter sesji wymagają indywidualnych ustaleń. Zachęcam do kontaktu, w którego trakcie porozmawiamy o potrzebach i oczekiwaniach. Dzięki temu będę mógł zaproponować najlepsze rozwiązanie.

Fotograf firmowy Kraków

Jako fotograf z Krakowa większość sesji realizuję na terenie Małopolski. Dojazd w inne miejsca również nie stanowi problemu. Jestem do dyspozycji.

Sesja zdjęciowa — wycena

Prześlij podstawowe informacje:

Wysyłam

W ciągu 24 godzin otrzymasz wycenę wraz z najważniejszymi informacjami. Do zobaczenia!

Zdjęcia z sesji biznesowych

Kontakt

Dariusz Kempny

info@dariuszkempny.pl

tel. (48) 503 950 939

Gdzie pracuję? 

Kraków... Małopolska... Polska

Fotografowałem m.in. w takich miejscach jak Kraków, Warszawa, Katowice, Zakopane, Gliwice, Rzeszów, Wieliczka, Zabrze, Bochnia, Tarnów, Nowy Sącz, Chrzanów, Bytom, Myślenice, Nowy Targ, Żywiec, Limanowa, Oświęcim, Brzesko, Bielsko- Biała, Jaworzno... 

Menu