fotografia biznesowa kraków

Fotografia biznesowa Kraków

Fotografia biznesowa Kraków to propozycja profesjonalnych sesji zdjęciowych w stylu biznesowym dla firm, instytucji, marek osobistych i startup’ów. Zdjęcia z sesji pozwolą kształtować wizerunek w profesjonalny, nowoczesny sposób, lub zbudować go od podstaw. Będą również przydatnym narzędziem do działań marketingowych.

Współczesny świat biznesu stawia przed przedsiębiorstwami nowe wyzwania w zakresie komunikacji wizerunkowej. Jednym z kluczowych czynników, który w znaczący sposób wpływa na percepcję w środowisku biznesowym jest fotografia. Profesjonalnie wykonane zdjęcia w stylu biznesowym stanowią dla odbiorcy- klienta, inwestora, partnera biznesowego- zbiór informacji o firmie, jej modelu biznesowym, czy reprezentowanych wartościach.

Zdjęcia odpowiadają za pierwsze, pozytywne wrażenie i są zachętą do nawiązania kontaktu.

Fotografia biznesowa Kraków – profesjonalne sesje dla firm

Fotografia biznesowa Kraków to projekt którego zadaniem jest wsparcie firm w zakresie działań marketingowych i wizerunkowych. Realizuję sesje zdjęciowe których celem jest dostarczenie Państwu profesjonalnych materiałów wspierających marketing, działania z zakresu PR i HR, a także budowanie nowoczesnej komunikacji. Zdjęcia z sesji biznesowych świetnie sprawdzą się na stronie www, mediach społecznościowych, w różnego rodzaju publikacjach i wydawnictwach.

Popularne zastosowanie zdjęć z sesji:

  • strona www – zdjęcia na stronę główną, zakładki „kontakt”, „o nas”
  • media społecznościowe – zdjęcia na LinkedIn, Facebook, Twitter
  • publikacje medialne – zdjęcia do wywiadów, artykułów
  • spotkania biznesowe – zdjęcia do prezentacji na targach, eventach
  • komunikacja wewnętrzna – zdjęcia do identyfikatorów, stopek

Fotografia biznesowa – typy zdjęć

Zakres moich realizacji obejmuje najbardziej popularne typy zdjęć w stylu biznesowym. Wśród nich:

indywidualna sesja
Indywidualne portrety biznesowe
zdjęcia grupowe
Zdjęcia grupowe
zdjecia do cv
Zdjęcia typu headshot
sesja wizerunkowa
Zdjęcia wizerunkowe
fotografia biznesowa kraków
Zdjęcia sytuacyjne
siedziba firmy
Zdjęcia siedziby

Każda sesja zdjęciowa realizowana jest w oparciu o Państwa potrzeby i oczekiwania. Szczegóły sesji ustalane są indywidualnie.

Twoja firma potrzebuje profesjonalnych zdjęć?

Zaplanuj sesję

Zdjęcia dla firm z Krakowa i okolic

Sesje zdjęciowe realizuję na terenie Krakowa i okolic. Oferuję możliwość wykonania zdjęć z dojazdem do Państwa siedziby. Takie rozwiązanie cieszy się największą popularnością wśród moich klientów. Nie zaburza rytmu codziennych obowiązków, pozwala zaoszczędzić czas i jest wygodne przy realizacji zdjęć dla wielu osób. Sesja biznesowa realizowana w siedzibie firmy to również większy komfort dla osób biorących w niej udział i lepsze rezultaty.

Zdjęcia biznesowe realizowane są przy użyciu profesjonalnego sprzętu fotograficznego. Zapewniam oświetlenie, niezbęne modyfikatory i tła. Pozwala to wykonać fotografie biznesowe na najwyższym poziomie technicznym i estetycznym. Dzięki wykorzystaniu mobilnego studia mogę zrealizować dowolny typ zdjęć biznesowych w odpowiednio zaaranżowanej przestrzeni.

Oferuję również możliwość wykonania zdjęć biznesowych w studio zlokalizowanym w centrum Krakowa.

Profesjonalny retusz i postprodukcja

Aby rezultaty moich działań były jak najlepsze, zdjęcia z sesji poddawane są profesjonalnej postprodukcji. Zaawansowany retusz pozwala wydobyć z kadrów wszystko co najlepsze, a przy tym jest naturalny i nie rzuca się w oczy.

fotografia biznesowa kraków

Fotografie biznesowe – sesje indywidualne w Krakowie

Fotografie biznesowe to również sesje indywidualne dla osób chcących w sposób profesjonalny zarządzać swoim wizerunkiem. Sesje indywidualne realizuję najczęściej w studio fotograficznym jak również w plenerze. Zdjęcia z indywidualnej sesji biznesowej to najczęściej:

  • zdjęcia do CV
  • portrety biznesowe
  • zdjęcia profilowe na LinkedIn, Facebook

Fotografia biznesowa w Krakowie

informacje · terminy · rezerwacje

Więcej informacji o moich usługach w zakładce Sesja zdjęciowa, zapraszam serdecznie.

Dariusz Kempny – fotograf biznesowy