fotografia biznesowa kraków

Fotografia biznesowa Kraków

Fotografia biznesowa Kraków to propozycja profesjonalnych sesji zdjęciowych dla pracowników firm i korporacji, właścicieli marek osobistych i startup’ów, chcących kształtować pozytywny, profesjonalny wizerunek w swoim otoczeniu biznesowym. Dowiedz się więcej o tym jak wygląda taka sesja i jakie możliwości oferuje.

Profesjonalna fotografia biznesowa Kraków

Profesjonalna fotografia biznesowa w Krakowie to zdjęcia prezentujące wizerunek profesjonalistów a jednocześnie podkreślające te cechy, które mają istotny wpływ na postrzeganie firmy. Ponieważ to ludzie są najlepszą wizytówką każdej firmy, każda biznesowa sesja zdjęciowa stara się podkreślić/ uwypuklić przede wszystkim:

 • profesjonalny wygląd
 • pozytywne nastawienie
 • otwartość
 • gotowość do działania

Profesjonalna fotografia biznesowa Kraków to nie tylko klasyczne portrety fotograficzne. To również przemyślana mowa ciała, język składający się z gestów, mimiki, ukierunkowanego układu ciała czy spojrzenia. Można powiedzieć, że to sposób wykorzystania cech fizjonomicznych i przestrzeni interpersonalnej w celu stworzenia określonego wrażenia.

Fotografia biznesowa w Krakowie – zdjęcia dla firm

Fotografia biznesowa w Krakowie to przede wszystkim zdjęcia dla firm posługujących się wizerunkiem na stronie internetowej, w mediach społecznościowych czy komunikacji wewnętrznej. Profesjonalna fotografia biznesowa pozwala na zmniejszenie formalnego dystansu i usprawnia komunikację biznesową, zarówno w relacji z klientem jak i otoczeniem biznesowym.

Fotografia biznesowa dla firm z Krakowa to możliwość wykonania sesji zdjęciowej w trzech wariantach:

 • zdjęcia z dojazdem do siedziby firmy
 • zdjęcia w studio fotograficznym w centrum Krakowa
 • zdjęcia plenerowe
 • zdjęcia w wynajętych przestrzeniach coworkingowych

Sesja firmowa – zobacz więcej

fotografia biznesowa kraków
Fotografia biznesowa Kraków

Fotografie biznesowe – sesje indywidualne w Krakowie

Fotografie biznesowe w moim wykonaniu to również sesje indywidualne dla osób chcących w sposób profesjonalny zarządzać swoim wizerunkiem. Sesje indywidualne realizuję najczęściej w studio fotograficznym jak również w plenerze. Zdjęcia z indywidualnej sesji biznesowej to najczęściej:

 • zdjęcia do CV
 • portrety biznesowe
 • zdjęcia profilowe na LinkedIn, Facebook

Indywidualna sesja biznesowa otwiera możliwość wykonania przekrojowego zestawu zdjęć, pozwalającego na wykorzystanie ich stosownie do okoliczności. Różnorodność jest niewątpliwą zaletą zdjęć z takiej sesji a możliwość pracy z profesjonalnym fotografem pozwala uzyskać optymalne rezultaty.

Sesja indywidualna – zobacz więcej

indywidualna sesja
Indywidualna sesja biznesowa

Sesja fotograficzna w Krakowie i Małopolsce

Jako fotograf z Krakowa większość sesji dla firm i podmiotów indywidualnych wykonuję w stolicy Małopolski. Jednak nic nie stoi na przeszkodzie by sesja fotograficzna dla Państwa firmy odbyła się w innych regionach Małopolski.

Dysponuję sprzętem fotograficznym umożliwiającym wykonanie zdjęć w każdych warunkach. Mobilne studio fotograficzne, tła, oświetlenie, sprzęt fotograficzny – wszystko to pozwala na wykonanie zdjęć w siedzibie Państwa firmy w Wieliczce, Skawinie, Mszanie Dolnej czy Limanowej. Jakość zdjęć nie odbiega od tych wykonywanych w profesjonalnym studio fotograficznym.

Zapraszam do współpracy firmy z całego województwa małopolskiego. Tym bardziej, że dojazd na terenie Małopolski nie wiąże się z żadnymi dodatkowymi kosztami.

Fotografia biznesowa Kraków – cennik

Ile kosztuje fotografia biznesowa w Krakowie? Jaki jest koszt sesji biznesowej dla firmy? To często jedne z pierwszych pytań jakie słyszę od osób zainteresowanych zdjęciami biznesowymi. Z uwagi na różny charakter sesji, ilość osób biorących udział i oczekiwania co do efektu końcowego, fotografia biznesowa wymaga indywidualnego podejścia do kwestii kosztów.

Jeśli są Państwo zainteresowani fotografią biznesową w Krakowie, zapraszam do kontaktu. Chętnie poznam Państwa zapotrzebowanie na zdjęcia biznesowe i na tej podstawie przygotuję optymalną ofertę dostosowaną do wymogów. Jeśli potrzebują Państwo dodatkowych pomysłów i wskazówek, służę swoim doświadczeniem.

Zapraszam do Krakowa!

Fotografia biznesowa Kraków- Dariusz Kempny

tel: +48 503 950 939

e-mail: info@dariuszkempny.pl