fbpx

FOTOGRAFIA WIZERUNKOWA

PORTRET BIZNESOWY

KRAKÓW, MAŁOPOLSKA, POLSKA

SESJA BIZNESOWA

Od wielu lat fotografia biznesowa stanowi element strategiczny w świadomym budowaniu PR i marketingu. Profesjonalne zdjęcia biznesowe mają ogromny wpływ na postrzeganie firmy. Wzmacniają wizerunek całego zespołu, jak również podkreślają osobowość i charyzmę współtworzących go osób. Zdjęcia z sesji można wykorzystać w materiałach promocyjnych (foldery, publikacje), komunikacji internetowej (strona www, social media), a także portalach zawodowych (LinkedIn, Goldenline).

OFERTA

Oferuję Państwu wykonanie profesjonalnych fotografii biznesowych. Propozycja adresowana jest zarówno do małych, jak i dużych przedsiębiorców, firm, instytucji i grup prowadzących działalność publiczną. Wykonuję również sesje dla osób indywidualnych, chcących w sposób świadomy kreować swój wizerunek. 

- indywidualny portret biznesowy

- grupowa sesja biznesowa

- firmowa sesja wizerunkowa

- zdjęcia do CV, LinkedIn, Goldenline

- zdjęcia do celów identyfikacji i komunikacji

SZCZEGÓŁY TECHNICZNE

Szanując Państwa czas, realizuję sesje w możliwie nieinwazyjny sposób. W pierwszej kolejności proponuję ustalić precyzyjny zakres (godzina, miejsce, ilość fotografowanych osób), jak również przeznaczenie fotografii. W zależności od tego, mogą one być wykonane na tle naturalnym (biuro, siedziba, logo itp.) lub jednolitym (zwykle jest to kolor biały, szary, czarny, lub wskazany kolor firmowy).

Sesja może być realizowana w siedzibie Państwa firmy, w studio zlokalizowanym na terenie Krakowa, lub każdym innym miejscu do którego mamy dostęp. Dojazd do innych miejscowości również nie jest problemem i stanowi dodatkowy, niewielki koszt. Jesli sesja ma odbyć się w Państwa siedzibie, dodatkowo dysponuję moblinym studiem fotograficznym.

Optymalny czas wykonywania ujęć jednej osoby wynosi około 10-15 minut. W tym czasie zawiera się ustawienie światła, wykonanie zdjęć testowych, ewentualne poprawki i w końcu ujęcia właściwe. W uzasadnionych przypadkach czas ten może zostać skrócony, lub wydłużony. Po wykonaniu sesji mają Państwo możliwość wyboru ujęć, które zostaną poddane obróbce. Jej celem jest ujednolicenie światła i koloru, a także usunięcie drobnych niedoskonałości.

Gotowe zdjęcia otrzymają Państwo w formie plików o wysokiej rozdzielczości. Czas realizacji uzależniony jest od ilości zdjęć, standardowo są to 3 dni robocze. Zamówienie usługi ekspresowej gwarantuje otrzymanie zdjęć już następnego dnia.

JAK ZAMÓWIĆ SESJĘ?

Zapraszam do kontaktu i opisania Państwa potrzeb wizerunkowych. Na podstawie przesłanych informacji przygotuję indywidualną propozycję, dostosowaną do konkretnych oczekiwań.

Standardowo pracuję od poniedziałku do piątku w godzinach 9:00- 17:00.

OFERTA SPECJALNA ⭐️

Jeśli prowadzisz małą lub średnią firmę i szukasz kompleksowego wsparcia w zakresie promocji i wizerunku, zapraszam do współpracy ramowej.

Zapytaj o ofertę współpracy ramowej, dzięki której zaoszczędzisz czas, pieniądze i zapewnisz swojej firmie stabilny, zrównoważony wzrost.

Więcej informacji na temat oferty ramowej znajdziesz tutaj