zdjęcia na portal randkowy

Zdjęcia na portal randkowy

Zdjęcia na portal randkowy to bardzo popularny typ fotografii wizerunkowej, zarówno wśród Pań jak i Panów. To jedna z tych sesji, na które decydujemy się chętnie i dokładamy starań, by efekt był jak najlepszy. Z dzisiejszego posta dowiesz się, dlaczego warto zainwestować w profesjonalne zdjęcia na portal towarzyski i jak przygotować się do takiej sesji. Zapraszam do lektury.

Czy warto inwestować w profesjonalne zdjęcia na portal randkowy?

Inwestowanie w profesjonalne zdjęcia na portal randkowy ma wiele pozytywnych stron. Profesjonalne zdjęcia przyciągają uwagę potencjalnych partnerów i sprawiają, że od razu wyróżniasz się spośród innych użytkowników. Dobrze wykonane fotografie pomagają w stworzeniu pozytywnego wrażenia, podnoszą atrakcyjność w oczach innych i budują świetny background przed nawiązaniem relacji w rzeczywistości.

Zdjęcia wykonane przez zawodowego fotografa są znacznie lepszej jakości niż te wykonane samodzielnie. Profesjonalny fotograf ma odpowiednie umiejętności i sprzęt, aby uchwycić twój najlepszy wygląd, wyeksponować twoje atuty i cieniować ewentualne wady. Takie zdjęcia podkreślą twoją atrakcyjność i zwiększą szanse na znalezienie potencjalnego partnera.

zdjęcia na portal randkowy

Udane fotografie mogą wpływać na twoje samopoczucie i pewność siebie. Kiedy czujesz się dobrze ze swoim wyglądem na zdjęciach, przełoży się to na większą pewność siebie podczas korzystania z portalu randkowego. Może to również pomóc w zwiększeniu poczucia własnej wartości i pozytywnego nastawienia do randkowania.

Najlepsze zdjęcia na portal randkowy – czyli jakie?

Chociaż profesjonalne zdjęcia są z reguły lepsze od strony technicznej, jest wiele innych, niezwykle ważnych czynników w tego typu fotografii. Kluczowe w odniesieniu do zdjęć na portal randkowy jest to, jakie wrażenie wywoła Twoja prezentacja.

Każdy człowiek ma swoje zalety i mocne strony. Rolą fotografa jest to, by utrwalić je na zdjęciu w atrakcyjny sposób. Swoim klientom doradzam, by zdjęcia były autentyczne, by oprócz wyglądu pokazywały prawdziwą osobowość i styl. Podczas każdej sesji pracujemy nad takimi fotografiami, które oprócz atrakcyjnego wizerunku pokażą również to, jakim człowiekiem jesteś. Jeśli w kadrach uda się choćby w części uchwycić Twoją indywidualność, przyciągniesz osoby które do Ciebie pasują.

Jeśli decydujesz się na skorzystanie z takich portali i aplikacji pamiętaj, że dobre zdjęcia na portal randkowy to klucz do sukcesu.

Prezentacja w portalu randkowym

W zależności od oferowanych przez portale funkcjonalności, warto poświęcić trochę czasu na stworzenie atrakcyjnej prezentacji swojej osoby. W tym celu posłużymy się oczywiście zdjęciami.

Zdjęcie główne – najlepiej w tym celu posłużyć się headshot’em, a więc zdjęciem skupionym na twarzy, na którym osoba fotografowana patrzy w obiektyw. Polecane są tu zdjęcia pozytywne i z uśmiechem, ale nie musi to być regułą. Odrobina tajemniczości może być wielkim atutem.

zdjecia na portal randkowy4

Zdjęcia dodatkowe – powinny pokazywać Cię z mniej formalnej strony, opowiedzieć odbiorcy więcej o Twoich pasjach, zainteresowaniach etc. Idealnie sprawdzą się w tej roli zdjęcia lifestyle’owe.

zdjęcia na portal randkowy

Zdjęcia na portal randkowy to nie wszystko. Musisz jeszcze zadbać o atrakcyjny opis. W Internecie jest mnóstwo poradników, z pewnością znajdziesz coś odpowiedniego. Możesz także skorzystać z pomocy doświadczonego copywritera, który ułoży informacje o Tobie w zgrabną całość.

Gdzie publikować zdjęcia – najlepsze portale randkowe

Portali randkowych i towarzyskich jest całe mnóstwo. Publikując zdjęcia w takich miejscach warto wybrać sprawdzone marki, w których jako użytkownicy mamy zapewnioną ochronę danych osobowych. Oto lista pięciu polecanych, bezpiecznych portali randkowych:

Tinder – najbardziej popularny portal randkowy

Badoo – najpoważniejsza konkurencja dla Tindera

Facebook Dating – hit ostatnich miesięcy

Sympatia – najbardziej popularny serwis randkowy w Polsce

My Dwoje – popularny serwis z testem zgodności partnerów

zdjęcia na portal randkowy

Sesja zdjęciowa do portalu randkowego

Jeśli interesują Cię zdjęcia do portalu randkowego, zanim umówisz się na sesję pamiętaj o kilku ważnych sprawach. Przede wszystkim:

  1. Zadbaj o swój wygląd odpowiednio wcześniej. Jeśli planujesz zabiegi pielęgnacyjne, zmianę koloru włosów czy opaleniznę, nie rób niczego inwazyjnego dzień przed sesją. Daj sobie przynajmniej kilka dni, by wszystko wyglądało naturalnie.
  2. Zaplanuj dodatkowy ubiór i dodatki na sesję. Pozwoli to wykonać bardziej zróżnicowane i ciekawsze zdjęcia.
  3. Nastaw się pozytywnie. W dniu sesji zrób poranny trening lub jogę. Wypij ulubioną kawę i przyjedź na spotkanie z fotografem pełna/y energii.
  4. Pomyśl o tym, by wykorzystać czas na sesji do wykonania różnego rodzaju zdjęć. Możesz też od razu umówić się na drugą sesję, w trakcie której wykonamy zdjęcia np. z Twoim psem, fotografie pokazujące Cię w trakcie uprawiania sportu etc.
  5. Zaufaj fotografowi. Wiele osób wierzy w to, że są w jakiś sposób niefotogeniczne. Jednak odpowiednie przygotowanie, a później otwarta współpraca podczas sesji może zmienić takie przekonania o 180 stopni. Wiem coś o tym 🙂

Jeśli jesteś zainteresowana/y sesją zdjęciową, skontaktuj się ze mną i zapytaj o szczegóły. Jeśli nie masz pomysłu na takie zdjęcia, chętnie doradzę i zaproponuję najlepsze rozwiązania.

Darek Kempny, fotograf wizerunkowy
tel. 503 950 939
info@dariuszkempny.pl