jak prezentować wnętrza

Zdjęcia nieruchomości

Zdjęcia nieruchomości to propozycja dla podmiotów gospodarczych i osób prywatnych, deweloperów, architektów, designerów i producentów, wykorzystujących zdjęcia do celów promocyjnych i sprzedażowych.

Profesjonalne zdjęcia zaprezentują atuty obiektów i wnętrz, design i elementy infrastruktury. Wyróżnią nieruchomość i pomogą osiągnąć wyznaczone cele.

zdjęcia nieruchomości

FOTOGRAFIA NIERUCHOMOŚCI – Oferta

OBIEKTY MIESZKALNE

mieszkania, apartamenty, domy, osiedla, obiekty w budowie

obiekty usługowe

biura, gabinety, hotele, restauracje, ośrodki wypoczynkowe, obiekty kulturalne, zabytki

obiekty industrialne

hale, magazyny, infrastruktura, sprzęt, maszyny, pojazdy

PROFESJONALNE ZDJĘCIA NIERUCHOMOŚCI

Profesjonalne zdjęcia nieruchomości są kluczowe dla skutecznego marketingu i sprzedaży. Dzięki nim potencjalni nabywcy mogą uzyskać realistyczny wgląd w wygląd i układ danej nieruchomości jeszcze przed jej zwiedzeniem.

Wysokiej jakości zdjęcia obiektów i wnętrz pozwalają na skrupulatne pokazanie wszystkich walorów i detali, co zwiększa atrakcyjność oferty oraz może znacząco przyspieszyć proces najmu lub sprzedaży.

Profesjonalne zdjęcia nieruchomości świadczą o profesjonalizmie sprzedającego, co buduje zaufanie u potencjalnych klientów oraz podnosi wartość nieruchomości na rynku.

Sesje zdjęciowe Nieruchomości

SESJA WNĘTRZ

Indorrowa sesja zdjęciowa wnętrz, realizowana w naturalnych warunkach oświetleniowych.

SESJA OBIEKTU

Outdoorowa sesja zdjęciowa obiektu, realizowana w sprzyjających warunkach atmosferycznych. Zdjęcia naziemne, zdjęcia z drona, zdjęcia nocne.

JAK FOTOGRAFUJĘ OBIEKTY i WNĘTRZA?

Sesja zdjęciowa obiektu realizowana jest w warunkach pogodowych umożliwiających wykonanie materiału zdjęciowego zgodnie z oczekiwaniem klienta.

Fotografia wnętrz to najczęściej zdjęcia w naturalnym świetle, z możliwością wykorzystania systemu dodatkowego oświetlenia w przypadku bardziej skomplikowanych realizacji.

Oferuję również możliwość wykonania zdjęć nocnych i zdjęć z drona.

000 nieruchomosci

Zdjęcia nieruchomości

Więcej zdjęć w sekcji portfolio

FAQ – Pytania i odpowiedzi

Dlaczego warto inwestować w profesjonalne zdjęcia?

Profesjonalne zdjęcia nieruchomości to najlepsza forma reklamy:

  • Profesjonalne zdjęcia prezentują nieruchomość w sposób atrakcyjny dla odbiorcy. Fotograf nieruchomości wykorzystuje zaawansowane obiektywy: szerokokątne do prezentacji przestrzeni, jak również obiektywy zbliżeniowe, pozwalające uchwycić wybrane detale w nietuzinkowy sposób.
  • Retusz zdjęć z sesji nieruchomości pozwala ukryć lub usunąć te elementy kadru, których nie dało się uniknąć na etapie wykonywania zdjęć. Postprodukcja cyfrowa pozwala wydobyć naturalny kolor i kontrast, jak również poprawić jasność w całym obszarze zdjęcia lub jego wybranych fragmentach. Dzięki temu zdjęcia wyglądają estetycznie i atrakcyjnie.
  • Jeśli wykorzystujemy zdjęcia w popularnych serwisach typu OtoDom.pl, Gratka.pl czy OLX.pl, nasza oferta pojawia się obok wielu innych ofert z tej samej kategorii. Profesjonalne zdjęcia wyróżnią naszą nieruchomość na tle innych i zwiększą szansę na jej sprzedaż lub wynajem.

Jak powinny wyglądać zdjęcia nieruchomości?

Zdjęcia nieruchomości powinny w atrakcyjny sposób prezentować ich parametry przestrzenne, jak również istotne cechy funkcjonalne i estetyczne. Zdjęcia powinny być realistyczne i wykonane w naturalnym świetle. Profesjonalne zdjęcia nieruchomości cechuje odpowiednia perspektywa. Niezwykle istotny jest również retusz, ukrywający niechciane elementy i podnoszący atrakcyjność wizualną fotografowanego obiektu.

Jak zrobić zdjęcia mieszkania smartfonem?

W Internecie można znaleźć mnóstwo poradników na temat tego, jak zrobić zdjęcia mieszkania smartfonem. Warto jednak pamiętać, że zdjęcia nieruchomości wykonane telefonem nie będą prezentować się tak dobrze jak profesjonalne zdjęcia. Jeśli zależy nam na zaprezentowaniu np. mieszkania na sprzedaż lub wynajem w atrakcyjny sposób, warto zainwestować w profesjonalne zdjęcia.

Zdjęcia na OtoDom.pl – jakie są wymagania techniczne?

Zdjęcia na serwisy typu Otodom.pl czy Gratka.pl powinny być zoptymalizowane do rozmiarów dedykowanych przez serwisy. Pozwoli to zachować odpowiednią jakość zdjęć w prezentowanej ofercie. Zbyt duże zdjęcia zostaną zoptymalizowane przez algorytmy serwisów, co znacząco pogorszy ich jakość. Zdjęcia zbyt małe utracą jakość w wyniku ich rozciągania do pożądanych rozmiarów.

Jak przygotować wnętrza do sesji zdjęciowej?

Przygotowanie wnętrz do sesji zdjęciowej to przede wszystkim zadbanie o ich ogólną estetykę. Warto pomyśleć o schowaniu niechcianych lub widocznie zużytych elementów, czy wprowadzeniu akcentów wpływających na pozytywne odczucia odbiorców. Polecane są również drobne niedoskonałości jako element wiarygodności.

Cennik zdjęć – Ile kosztuje fotografia nieruchomości?

Cena sesji nieruchomości ustalana jest indywidualnie, w zależności od oczekiwań i potrzeb klienta. Na finalny koszt zdjęć nieruchomości wpływ ma przede wszystkim finalna ilość zdjęć i retusz.

Skontaktuj się i skorzystaj z atrakcyjnej oferty fotograficznej!