sesja zdjęciowa kraków

Sesja zdjęciowa

Oferta sesji zdjęciowych

Sesja zdjęciowa to oferta profesjonalnych zdjęć dla osób indywidualnych, firm, instytucji, organizacji i grup. Zapraszam do zapoznania się z poniższymi propozycjami.

sesja firmowa

Sesja firmowa

zdjęcia na LinkedIn, portrety biznesowe, zdjęcia sytuacyjne, zdjęcia zespołowe

sesja indywidualna

Sesja indywidualna

zdjęcia do CV, headshoty, portrety biznesowe, zdjęcia wizerunkowe

jak prezentować wnętrza

Zdjęcia nieruchomości

zdjęcia reklamowe, zdjęcia sprzedażowe na OtoDom, Gratka, OLX

zdjęcia z eventów

Zdjęcia z eventów

zdjęcia reportażowe, reklamowe i dokumentacyjne

pad ps4 zdjęcia promo

Zdjęcia produktów

zdjęcia reklamowe, zdjęcia do e-commerce, packshot, aranżacje

retusz zdjęć

Retusz zdjęć

retusz i postprodukcja
powierzonych zdjęć

Profesjonalna sesja zdjęciowa

Profesjonalna sesja zdjęciowa to gwarancja, że Państwa czas i wysiłek zostanie przetworzony w doskonałe zdjęcia. Zanim spotkamy się na planie zdjęciowym, ustalam szczegółowo wszelkie kwestie związane z realizacją. Dzięki temu każda sesja zdjęciowa realizowana jest w profesjonalny i efektywny sposób.

wysoka jakość zdjęć

Wysoka jakość zdjęć gwarantowana jest przez najlepszy sprzęt fotograficzny i oświetleniowy, a wszelkie niedoskonałości korygowane w profesjonalnej postprodukcji. Zdjęcia które otrzymają Państwo w formie plików są gotowe do natychmiastowej publikacji.

3 KROKI DO UDANEJ SESJI ZDJĘCIOWEJ

1. Określ cel sesji zdjęciowej i sprecyzuj, co chcesz osiągnąć poprzez wykonane zdjęcia. Kształtowanie wizerunku marki? Promocja produktu lub usługi? A może budowanie zaangażowania społecznościowego?

2. Zastanów się, gdzie i w jaki sposób będą wykorzystywane zdjęcia z sesji. Czy będą to profile w social media, firmowa strona internetowa? A może potrzebujesz zdjęć do katalogów lub materiałów drukowanych?

3. Planując sesję porozmawiaj z fotografem o dodatkowych możliwościach i pomysłach. Zyskasz cenne inspiracje i zoptymalizujesz proces tworzenia zdjęć. Dzięki temu łatwiej jest osiągnąć lepsze rezultaty.

Zdjęcia – jednorazowa inwestycja, długoterminowa korzyść

Profesjonalna sesja zdjęciowa to inwestycja przynosząca długoterminowe korzyści. Fotografie z sesji mają istotny wpływ na tworzenie pierwszego wrażenia. Profesjonalne zdjęcia ludzi, produktów i usług, zdjęcia nieruchomości i fotografia eventowa mogą być bardzo przydatne w takich dziedzinach jak biznes, marketing i reklama, turystyka, moda, architektura, media społecznościowe i wiele innych.

Profesjonalna sesja fotograficzna i powstałe w jej trakcie zdjęcia mają bezpośredni wpływ na wzrost sprzedaży, wzmacniają wizerunek marki, zwracają uwagę na szczegóły trudne do wyrażenia w formie werbalnej. Profesjonalne zdjęcia z sesji tworzą pozytywne wrażenie i wyobrażenia, pozwalają wyróżnić się z tłumu, wpływają pozytywnie na SEO i wzmacniają zaufanie.

Zapraszam do współpracy.