sesja zdjęciowa kraków

Sesja zdjęciowa

Oferta sesji zdjęciowych

Sesja zdjęciowa to oferta profesjonalnych zdjęć dla osób indywidualnych, firm, instytucji, organizacji i grup. Zapraszam do zapoznania się z poniższymi propozycjami.

sesja firmowa

Sesja firmowa

zdjęcia na LinkedIn, portrety biznesowe, zdjęcia sytuacyjne, zdjęcia zespołowe

zdjecia do cv

Sesja indywidualna

zdjęcia do CV, headshoty, portrety biznesowe, zdjęcia wizerunkowe

jak prezentować wnętrza

Zdjęcia nieruchomości

zdjęcia reklamowe, zdjęcia sprzedażowe na OtoDom, Gratka, OLX

zdjęcia z eventów

Zdjęcia z eventów

zdjęcia reportażowe, reklamowe i dokumentacyjne

pad ps4 zdjęcia promo

Zdjęcia produktów

zdjęcia reklamowe, zdjęcia do e-commerce, packshot, aranżacje

retusz zdjęć

Retusz zdjęć

retusz i postprodukcja
powierzonych zdjęć

Sesja zdjęciowa – jednorazowa inwestycja, długoterminowa korzyść

Profesjonalna sesja zdjęciowa to inwestycja przynosząca długoterminowe korzyści. Zdjęcia z sesji mają istotny wpływ na tworzenie pierwszego wrażenia. Profesjonalne zdjęcia ludzi, produktów i usług, zdjęcia nieruchomości i fotografia eventowa mogą być bardzo przydatne w takich dziedzinach jak biznes, marketing i reklama, turystyka, moda, architektura, media społecznościowe i wiele innych.

Profesjonalna sesja zdjęciowa i powstałe w jej trakcie zdjęcia mają bezpośredni wpływ na wzrost sprzedaży, wzmacniają wizerunek marki, zwracają uwagę na szczegóły trudne do wyrażenia w formie werbalnej. Profesjonalne zdjęcia z sesji tworzą pozytywne wrażenie i wyobrażenia, pozwalają wyróżnić się z tłumu, wpływają pozytywnie na SEO i wzmacniają zaufanie.

Profesjonalna sesja zdjęciowa – wysoka jakość zdjęć

Profesjonalna sesja zdjęciowa to gwarancja wysokiej jakości zdjęć, które cechuje odpowiedni poziom estetyczny i wizualna atrakcyjność. Zdjęcia wykonane przez profesjonalnego fotografa dzięki zaawansowanemu sprzętowi, technice oświetleniowej i profesjonalnej postprodukcji już na pierwszy rzut oka wyróżniają się na tle innych zdjęć.

Sesje zdjęciowe w studio – Kraków

Sesja zdjęciowa w studio realizowana jest w Krakowie. Do dyspozycji mamy kilka lokalizacji w różnych częściach miasta, z których korzystamy w zależności od oczekiwań klienta. Sesja fotograficzna w studio to możliwość wykorzystania pełnego asortymentu sprzętu fotograficznego, oświetleniowego, modyfikatorów i różnokolorowych teł.

Studio oferuje też miejsce do przebrania, stanowiska do poprawy makijażu, fryzury etc.

Sesje zdjęciowe u klienta – mobilne studio fotograficzne

Sesja zdjęciowa u kilenta realizowana jest z wykorzystaniem mobilnego studia fotograficznego. Zestaw obejmuje:

  • jednokolorowe tła w kolorach białym, czarnym lub szarym, z możliwością nieinwazyjnej instalacji
  • profesjonalne lampy błyskowe
  • modyfikatory światła typu softbox, beauty dish
  • blendy i zastawki

Mobilne studio fotograficzne pozwala na odtworzenie warunków studyjnych i wykonanie profesjonalnych zdjęć niemal w każdych warunkach.

Sesja zdjęciowa nieruchomości

Sesja zdjęciowa nieruchomości realizowana jest w warunkach pogodowych umożliwiających wykonanie materiału zdjęciowego zgodnie z oczekiwaniem klienta. Fotografia nieruchomości to najczęściej zdjęcia w naturalnym świetle, z możliwością wykorzystania systemu dodatkowego oświetlenia w przypadku bardziej skomplikowanych realizacji. Istnieje również możliwość wykonania zdjęć nocnych.

Fotoreportaż z eventu

Fotoreportaże z eventu realizowane są w sposób nieinwazyjny, z wykorzystaniem światła błyskowego tylko w sytuacjach koniecznych. Zdjęcia reportażowe powstają z perspektywy dyskretnego obserwatora, dzięki czemu obecność fotografa nie zakłóca naturalnego przebiegu wydarzenia.