Sesja wizerunkowa

Sesja wizerunkowa to profesjonalne zdjęcia dla twórców i wykonawców 

Profesjonalna sesja wizerunkowa

Profesjonalna sesja wizerunkowa to zdjęcia stworzone na potrzeby świadomego budowania wizerunku w szeroko pojętej działalności artystycznej i usługowej. Fotografia wizerunkowa to doskonałe narzędzie autopromocji i kreacji wizerunkowej. Dzięki profesjonalnym zdjęciom nie tylko staniesz się bardziej rozpoznawalny, ale również stworzysz dobre wrażenie w oczach swoich odbiorców.

Kreatywne sesje wizerunkowe przyciągają wzrok i wzbudzają zainteresowanie.  Konwencja zdjęć, sceneria, wykorzystane dodatki, wszystko to jest czytelnym sygnałem dla odbiorcy, kim jest i jaką formę działalności uprawia osoba widoczna na zdjęciu. Bez względu na to, czy jesteś muzykiem, trenerem personalnym, aktorem czy dietetykiem, sesja zdjęciowa pomoże Ci kształtować profesjonalny wizerunek, prezentować unikalny talent i poszerzać zasięg swojej działalności. Sesja wizerunkowa to również świetny sposób na kreatywną prezentację image'u reprezentowanego przez grupy i zespoły. Tego typu zdjęcia są często wykorzystywane na oficjalnych stronach internetowych, w kanałach społecznościowych, jak również w oficjalnych publikacjach medialnych. 

Moją specjalnością jest profesjonalna fotografia wizerunkowa. To zdjęcia, dzięki którym stworzysz swój profesjonalny wizerunek i łatwiej osiągniesz wyznaczone cele.   

Sesja wizerunkowa

Sesja wizerunkowa

Zapraszam na sesję wizerunkową, w trakcie której stworzymy profesjonalne zdjęcia na potrzeby promocji wizerunku. Sesję możemy wykonać w studio na terenie Krakowa, w miejscu aktywności twórczej, plenerze, jak również w siedzibie Twojej firmy. Dysponuję mobilnym sprzętem fotograficznym, umożliwiającym aranżację studia w każdych warunkach. 

Warunki i charakter sesji wymagają indywidualnych ustaleń. Zachęcam do kontaktu, w którego trakcie porozmawiamy o potrzebach i oczekiwaniach. Dzięki temu będę mógł zaproponować najlepsze rozwiązanie.

Fotograf wizerunkowy Kraków

Jako fotograf z Krakowa większość sesji realizuję na terenie Małopolski. Dojazd w inne miejsca również nie stanowi problemu. Jeśli potrzebujesz dobrych zdjęć, jestem do Twojej dyspozycji.

Sesja zdjęciowa - wycena

Prześlij podstawowe informacje:

Wysyłam

W ciągu 24 godzin otrzymasz wycenę wraz z najważniejszymi informacjami. Do zobaczenia!

Zdjęcia z sesji wizerunkowych

Kontakt

Dariusz Kempny

info@dariuszkempny.pl

tel. (48) 503 950 939

Gdzie pracuję? 

Kraków... Małopolska... Polska

Fotografowałem m.in. w takich miejscach jak Kraków, Warszawa, Katowice, Zakopane, Gliwice, Rzeszów, Wieliczka, Zabrze, Bochnia, Tarnów, Nowy Sącz, Chrzanów, Bytom, Myślenice, Nowy Targ, Żywiec, Limanowa, Oświęcim, Brzesko, Bielsko- Biała, Jaworzno... 

Menu