Fotografia biznesowa

Fotografia biznesowa to profesjonalne zdjęcia wizerunkowe osób reprezentujących firmę. 

Profesjonalna fotografia biznesowa

Profesjonalna fotografia biznesowa to zdjęcia stworzone pod kątem określonych potrzeb wizerunkowych. Fotografie z sesji biznesowej to nie tylko wizualna prezentacja cech fizycznych. To także zbiór informacji dla odbiorcy, kim jest i co sobą reprezentuje osoba widoczna na zdjęciach. Przemyślana mowa ciała, wyraz twarzy, spojrzenie, odpowiednie światło, ubiór, każdy z tych czynników ma istotny wpływ na odbiór zdjęcia. Dzięki temu fotografia biznesowa oddziaływuje skutecznie na różnych poziomach.   

Istnieje wiele technik, które wzmacniają przekaz płynący ze zdjęć biznesowych. Pozytywne, naturalne ujęcia tworzą wrażenia, z którymi odbiorca chce się utożsamiać. Zdjęcia biznesowe w klasycznym, eleganckim stylu kojarzą się z profesjonalizmem i dobrym gustem. Sesja zdjęciowa w stylu casual symbolizuje niezależność i kompetencje. Dobre zdjęcia biznesowe podkreślają charyzmę i osobowość, zwiększają poziom zaufania, tworzą niezwykle ważny w komunikacji biznesowej wizerunek profesjonalisty.

Zdjęcia biznesowe - tak Cię widzą 

Zdjęcia biznesowe mają szerokie zastosowanie. Można wykorzystać je w materiałach marketingowych firmy czy zewnętrznych publikacjach, pomagają budować PR, wspierają również komunikację wewnętrzną. Jednak podstawową wartością zdjęcia biznesowego jest prezentowanie profesjonalnego wizerunku. Każdy powinien posiadać przynajmniej jedno oficjalne zdjęcie, które przydaje się często w najmniej oczekiwanych momentach.

Moją specjalnością jest profesjonalna fotografia biznesowa. To zdjęcia, które stworzą dobre wrażenie i spełnią określone cele wizerunkowe. Takie zdjęcia będą aktywnie pracować na Twoją korzyść, na wielu różnych płaszczyznach.   

Sesja biznesowa

Fotografia biznesowa Kraków

Fotografia biznesowa w Krakowie i Małopolsce od kilku lat rozwija się niezwykle dynamicznie. Nic dziwnego, Kraków to świetne miejsce do prowadzenia biznesu, przyciągające wielu przedsiębiorców dobrą atmosferą i nieograniczonymi możliwościami. Jednocześnie mocna konkurencja biznesowa wymusza na krakowskich firmach szczególną dbałość o profesjonalny wizerunek. To sprawia, że fotografia biznesowa cieszy się dużą popularnością zwłaszcza wśród firm budujących swoją pozycję na rynku. Bez względu na model biznesowy, zasięg czy charakter działalności, każda firma dostępna w internecie rozumie i docenia potencjał profesjonalnych zdjęć biznesowych. Od małych i średnich firm po duże korporacje, od jednoosobowych działalności gospodarczych o lokalnym zasięgu, po uznane przedsiębiorstwa zatrudniające tysiące ludzi, profesjonalna fotografia biznesowa to najlepsza reklama potencjału ludzkiego.

Sesja biznesowa

Zapraszam na sesję biznesową, podczas której stworzymy profesjonalne zdjęcia biznesowe w stylistyce Twojej branży. Sesja w Krakowie to możliwość wykonania zdjęć w studio, w warunkach plenerowych, jak również w siedzibie Twojej firmy. Mobilne studio fotograficzne, którym dysponuję umożliwia  wykonanie zdjęć w każdych warunkach. 

Warunki i charakter sesji wymagają indywidualnych ustaleń. Zachęcam do kontaktu, podczas którego porozmawiamy o Twoich potrzebach i oczekiwaniach. Dzięki temu będę mógł zaproponować Ci najlepsze rozwiązanie.

Fotograf biznesowy Kraków

Jako fotograf z Krakowa większość sesji realizuję na terenie Małopolski. Dojazd w inne miejsca również nie stanowi problemu. Jeśli potrzebujesz dobrych zdjęć, jestem do Twojej dyspozycji.

Sesja zdjęciowa — wycena

Prześlij podstawowe informacje:

Wysyłam

W ciągu 24 godzin otrzymasz wycenę wraz z najważniejszymi informacjami. Do zobaczenia!

Zdjęcia z sesji biznesowych

Kontakt

Dariusz Kempny

info@dariuszkempny.pl

tel. (48) 503 950 939

Gdzie pracuję? 

Kraków... Małopolska... Polska

Fotografowałem m.in. w takich miejscach jak Kraków, Warszawa, Katowice, Zakopane, Gliwice, Rzeszów, Wieliczka, Zabrze, Bochnia, Tarnów, Nowy Sącz, Chrzanów, Bytom, Myślenice, Nowy Targ, Żywiec, Limanowa, Oświęcim, Brzesko, Bielsko- Biała, Jaworzno... 

Menu