Portret biznesowy

Portret biznesowy to profesjonalne zdjęcia osób pełniących czołowe role w firmie.

Profesjonalny portret biznesowy 

Profesjonalny portret biznesowy to specjalny typ zdjęć, wykonywany głównie na potrzeby wizerunkowe osób pełniących czołowe role- liderów i managerów, których charyzma i osobowość ma istotny wpływ na postrzeganie firmy.

Portret biznesowy stał się niezwykle popularną formą fotografii wizerunkowej. W odróżnieniu od klasycznych zdjęć biznesowych zadaniem fotografii portretowej jest przedstawienie osoby na zdjęciu w możliwie szerokim spektrum, podkreślając jej osobowość, charyzmę i indywidualizm. Ten typ fotografii jeszcze mocniej posługuje się komunikacją niewerbalną. W portretach biznesowych znaczącą rolę odgrywa również otoczenie, w którym powstaje fotografia. Powinno ono dopełniać wizerunek osoby, podkreślać jej rolę i akcentować profil zawodowy. Portret biznesowy to kompleksowa, wielowymiarowa prezentacja wizerunkowa.     

Moją specjalnością jest profesjonalny portret biznesowy. To zdjęcia, które najlepiej podkreślą Twój indywidualizm i spełnią określone cele wizerunkowe.

Portret biznesowy

Sesja portretowa

Zapraszam na sesję zdjęciową, podczas której stworzymy profesjonalne portrety biznesowe. Sesję możemy wykonać w studio na terenie Krakowa, w warunkach plenerowych, jak również w siedzibie Twojej firmy. Dysponuję mobilnym sprzętem fotograficznym, umożliwiającym aranżację studia w każdych warunkach. 

Warunki i charakter sesji wymagają indywidualnych ustaleń. Zachęcam do kontaktu, podczas którego porozmawiamy o potrzebach i oczekiwaniach. Dzięki temu będę mógł zaproponować najlepsze rozwiązanie.

Portret biznesowy Kraków

Jako fotograf z Krakowa większość sesji realizuję na terenie Małopolski. Dojazd w inne miejsca również nie stanowi problemu. Jeśli potrzebujesz dobrych zdjęć, jestem do Twojej dyspozycji.

Sesja zdjęciowa - wycena

Prześlij podstawowe informacje:

Wysyłam

W ciągu 24 godzin otrzymasz wycenę wraz z najważniejszymi informacjami. Do zobaczenia!

Zdjęcia z sesji biznesowych

Kontakt

Dariusz Kempny

info@dariuszkempny.pl

tel. (48) 503 950 939

Gdzie pracuję? 

Kraków... Małopolska... Polska

Fotografowałem m.in. w takich miejscach jak Kraków, Warszawa, Katowice, Zakopane, Gliwice, Rzeszów, Wieliczka, Zabrze, Bochnia, Tarnów, Nowy Sącz, Chrzanów, Bytom, Myślenice, Nowy Targ, Żywiec, Limanowa, Oświęcim, Brzesko, Bielsko- Biała, Jaworzno... 

Menu