Strona WWW

Jeśli potrzebujesz nowoczesnej strony WWW, wykonam ją dla Ciebie sprawnie i profesjonalnie. Zadbam również o optymalizację i kwestie związane z poprawnym funkcjonowaniem, byś mógł od razu wykorzystać jej pełny potencjał.

W Polsce z internetu regularnie korzysta prawie 70% osób – ta liczba mówi sama za siebie. Dlatego promocja w internecie jest dziś szczególnie ważna. Jeśli chcesz wykorzystać ten potencjał, pierwszym i zarazem najważniejszym krokiem jest własna strona WWW. Dzięki niej od razu staniesz się widoczny dla innych. Nowoczesna strona WWW to także konkretne korzyści dla Twojej firmy lub działalności.

Strona WWW

Podstawowe źródło informacji

Strona WWW jest podstawowym źródłem informacji. Dla osób które już wiedzą czym się zajmujesz, strona jest miejscem gdzie zawsze można znaleźć Twoją aktualną ofertę czy dane kontaktowe. To jednak nie wszystko. Wiele osób poszukując konkretnych produktów lub usług trafi na Twoją stronę zupełnie przypadkowo, poprzez wyszukiwarkę lub kanały społecznościowe. Część z nich to Twoi przyszli klienci.

Atrakcyjna forma prezentowania oferty

Strona WWW pozwala zaprezentować każdą ofertę w ciekawy sposób. Przykuwające uwagę zdjęcia, zgrabne opisy produktów, lista posiadanych kompetencji, efektowne reklamy graficzne – wszystko to podnosi atrakcyjność i wzbudza większe zainteresowanie. Dzięki stronie w łatwy sposób zwrócisz uwagę odwiedzającego na te elementy oferty, na wyeksponowaniu których najbardziej Ci zależy.

Tania i skuteczna reklama

Strona WWW pracuje dla Ciebie przez cały czas, 24 godziny na dobę, 365 dni w roku, w dni robocze i święta. Jest znacznie tańsza od płatnej reklamy. W perspektywie długoterminowej jest również dużo bardziej efektywna. Koszt wykonania i utrzymania strony internetowej zwraca się bardzo szybko. Czasem już po zdobyciu pierwszego klienta!

Pozytywny wizerunek

Profesjonalna strona WWW wzmacnia Twój prestiż i wiarygodność w oczach klienta. Pomaga mu dobrze poznać Twoją ofertę i zrozumieć korzyści z niej płynące. Jest świadectwem twojego profesjonalizmu i kompetencji. Strona internetowa przemawia w Twoim imieniu i to Ty decydujesz, jaki przekaz będzie z niej płynął.

Czego możesz się spodziewać?

Tworzenie i optymalizowanie strony internetowej to wieloetapowy proces. Moja strategia pracy obejmuje:

– wybór domeny/ adresu internetowego
– wybór serwera hostingowego
– wykonanie projektu strony
– unikalne teksty, zdjęcia, grafiki
– optymalizacja SEO
– SSL, e-mail, statystyki

Każdy z tych etapów przebiega według wytycznych zamawiającego.

Zobacz przykładowe strony:

www.dariuszkempny.pl
www.anyday.pl
www.hurtownia-wody.pl

Strona WWW Kraków

Potrzebujesz dobrej strony? Jesteś zainteresowany współpracą? Chcesz poznać cenę usługi? Napisz do mnie lub zadzwoń:

503 950 939
info@dariuszkempny.pl

Menu