sesja wizerunkowa fotowoltaika

Fotowoltaika – zdjęcia dla AIO Power

Fotowoltaika to jeden z najbardziej popularnych obecnie trendów w energetyce. Przemiana energii słonecznej na energię elektryczną to bardzo opłacalna inwestycja. Nic dziwnego, że instalacje fotowoltaiczne cieszą się olbrzymim zainteresowaniem, a branża przeżywa dynamiczny rozkwit. Kilka tygodni temu miałem przyjemność wykonania sesji zdjęciowej dla AIO Power – twórców nowoczesnego systemu energetycznego.

Na początek kilka informacji. AIO Power to firma z wieloletnim doświadczeniem, misją i wartościami. Na jej czele stoi Pan Bartosz Wójcik znany z youtube’owego kanału PV Spec. AIO Power to firma działająca głównie w obszarze fotowoltaiki, pomp ciepła i magazynów energii.

Sesja zdjęciowa dla fotowoltaika AIO Power

Sesja zdjęciowa dla AIO Power powstała według ścisłych wytycznych. Firma potrzebowała pakietu zdjęć na powstającą właśnie nową witrynę www. Kiedy rozpoczynaliśmy współpracę, projekt samej strony był już gotowy. Pozostało jedynie zrealizować konkretne kadry, co udało się w tempie ekspresowym. W międzyczasie powstało kilka dodatkowych, nieplanowanych ujęć które również pojawiły się na stronie firmy.

Zdjęcia wykonaliśmy w siedzibie firmy w Zabierzowie. Udało się zrealizować zarówno portrety biznesowe Pana Bartosza, jak również zdjęcia sytuacyjne i zdjęcia prezentujące przestrzenie produkcyjną i szkoleniową.

Więcej o AIO Power na stronie www.aiopower.pl