mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie na sprzedaż – zdjęcia robią różnicę

Każdy kto posiada mieszkanie na sprzedaż wie doskonale, że nie jest to dziś łatwe zadanie. Rynek nieruchomości jest mocno nasycony ofertami. W dużych miastach takich jak Kraków cały czas powstają konkurencyjne inwestycje, a ponadto ceny w ostatnich latach poszybowały mocno w górę. Wszystko to sprawia, że osoby chcące szybko i sprawnie sprzedać swoje mieszkanie muszą się dużo bardziej zaangażować w działania marketingowe.

Mieszkanie na sprzedaż w Krakowie

Jakiś czas temu zgłosiła się do mnie młoda kobieta, która wraz z mężem planowała sprzedać swoje mieszkanie. Stosunkowo nowy blok, atrakcyjna lokalizacja w jednej z rozwijających się krakowskich dzielnic, odpowiedni standard- wszystko to czyniło mieszkanie atrakcyjnym obiektem. Brakowało jeszcze profesjonalnych zdjęć, o wykonanie których zostałem poproszony.

Zwykle gdy fotografuję mieszkanie na sprzedaż, jest ono w pełni przygotowane do przekazania kupującemu. W przypadku lokalu opisywanego w tym poście było nieco inaczej, ponieważ mieszkanie było cały czas w użytkowaniu. Wymagało to więc przygotowania wnętrz do sesji zdjeciowej, uporządkowania przestrzeni i schowania niektórych rzeczy osobistych. Część z nich pozostała na swoich miejscach, ponieważ zdecydowaliśmy się, że zdjecia zaprezentują lokum w przyjazny, naturalny sposób. Pozwoliło to zaprezentować dodatkowe atuty, co – miejmy nadzieję – pomoże sprzedającym w szybkim sfinalizowaniu oferty sprzedaży.

Poniżej kilka przykładowych zdjęć, które zostały opublikowane w kilku serwisach ogłoszeniowych nieruchomości.

Jeśli szukają Państwo fotografa który szybko i sprawnie sfotografuje mieszkanie na sprzedaż lub wynajem, zapraszam do kontaktu.

Fotograf Dariusz Kempny
tel. 503 950 939
info@dariuszkempny.pl