fbpx
profesjonalne zdjecia biznesowe

Profesjonalne zdjęcia biznesowe

Kilka dni temu miałem przyjemność wykonać profesjonalne zdjęcia biznesowe dla p. Grzegorza. Spotkaliśmy się w studio i w ciągu niespełna godziny powstało kilka udanych portretów biznesowych.

Profesjonalne zdjęcia biznesowe to nie tylko ogólna prezentacja cech fizjonomii i stylu fotografowanej osoby. Kadry biznesowe powinny również odwoływać się do tworzenia pozytywnych wrażeń. Budowanie wizerunku nacechowanego otwartością i pozytywnymi wartościami to istota fotografii biznesowej. Dlatego podczas każdej sesji biznesowej duże znaczenie ma dobra współpraca modela/ modelki z fotografem, ponieważ w bezpośredni sposób przekłada się ona na efekty. Czyli mówiąc wprost – na to jak wyglądają zdjęcia.

Patrząc z tej perspektywy sesja z p. Grzegorzem przebiegła perfekcyjnie. Szybko złapaliśmy nić porozumienia i to pozwoliło skupić się na wykonaniu wielu interesujących ujęć. Zapewne również dzięki temu efektem sesji są tak pozytywne męskie portrety w konwencji casual’owej.

Więcej o sesjach casual’owych w poście Sesja w stylu casual – możesz więcej. Zapraszam również do zapoznania się z ofertą na indywidualne sesje zdjęciowe.

Udostępnij ten artykuł na: