epol holding kraków

Epol Holding Kraków

Kolejny krakowski biurowiec który miałem okazję sfotografować to efektowny Epol Holding, mieszczący się w dzielnicy Ruczaj. Dziś kilka słów o tej właśnie nieruchomości.

Epol Holding Kraków

Biurowiec Epol Holding powstał przy ul. Michał Bobrzyńskiego, w lokalizacji określanej jako „Krakowska Dolina Krzemowa”. To właśnie w tej okolicy jak grzyby po deszczu powstają kolejne inwestycje, interesujące startupy czy podbijające świat firmy pokroju Selvita.

Epol Holding oddano do użytku w 2010 roku. Budynek ma cztery kondygnacje o łącznej powierzchni 6372 m2, z czego 5701 m2 to powierzchnia użytkowa.

Nowoczesny biurowiec z wysokim standardem

Budynek jest w pełnie dostosowany do obowiązujących standardów. Posiada własną serwerownię, monitoring i kontrolę dostępu do pomieszczeń. Oferuje w całości umeblowane biura, sale konferencyjne, magazyny, windę. Do dyspozycji najemców jest taras widokowy, winda, bufet, 54 miejsca parkingowe, zaplecze dla rowerzystów i lokale usługowe.

Wygodna lokalizacja tuż przy linii tramwajowej i autobusowej, a także przebiegająca ścieżka rowerowa czynią z Epol Holding komfortową lokalizację dla firm chcących rozwijać się w technologicznym centrum Krakowa.

Galeria zdjęć

Zapraszam do współpracy w zakresie fotografii biznesowej, w tym również fotografii nieruchomości- obiektów i wnętrz. Więcej informacji na stronie Zdjęcia nieruchomości.