kd construction

Sesja dla KD Construction

Jakiś czas temu miałem przyjemność wykonać sesję zdjęciową dla biura projektowego KD Construction z Krakowa. Zdjęcia miały posłużyć na nową stronę internetową firmy. Właściciele firmy bardzo precyzyjnie określili swoje oczekiwania względem komunikacji wizerunkowej firmy i charakteru zdjęć, co było bardzo pomocne w realizacji całego projektu.

KD Construction

KD Construction jest młodym, prężnie działającym biurem projektowym, mającym już na swoim koncie wiele interesujących projektów budowlanych i projektów wykonawczych zrealizowanych na terenie Europy. Siedziba firmy zlokalizowana jest w Krakowie. Właściciele KD Construction- p. Kinga i p. Damian podkreślają, że pomysł na biznes jest wynikiem wspólnej pasji. Znalazło to również odzwierciedlenie w pomyśle na sesję biznesową prezentującą pracowników firmy.

Sesja dla młodego, dynamicznego zespołu

Jak zaprezentować na zdjęciach młody, dynamiczny zespół w profesjonalny, a jednocześnie nieszablonowy sposób? Pojawił się pomysł by zrealizować zdjęcia w dwóch odsłonach: pół-formalnego portretu biznesowego, jak również zdjęć akcentujących prywatne zainteresowania i pasje. Finalnie udało się spiąć oba zdjęcia w formie skryptu. Efekt można zobaczyć na stronie KD Construction.

Oprócz portretów biznesowych wykonaliśmy również zdjęcia sytuacyjne, podkreślające dobrą atmosferę i twórczy wymiar współpracy. Większa część sesji zdjęciowej została zrealizowana w siedzibie firmy. Pozostałe zdjęcia powstały nieco później w studio fotograficznym. Poniżej kilka przykładowych zdjęć z sesji.

Zdjęcia biznesowe to świetna forma autopromocji. Stanowią wsparcie komunikacji wizerunkowej i budują profesjonalny wizerunek firmy. Jeśli chcą Państwo wzmocnić wizerunek swojej marki w internecie, kształtować go lub zbudować od podstaw, zapraszam do zapoznania się z ofertą sesji zdjęciowej dla firmy.

Profesjonalna współpraca z KD Construction została rozszerzona o wykonanie dwujęzycznej, responsywnej strony internetowej www.kd-construction.eu. Oferta w zakresie wykonania stron internetowych dla firm lub marek osobistych dostępna jest pod adresem www.dariuszkempny.pl/oferta/strona-www.