sesja dla zespołu

Sesja dla zespołu Butterfly

Sesja dla zespołu Butterfly Event Band którą miałem przyjemność wykonać była kolejnym spotkaniem mojego obiektywu z muzyką. Tym razem celem były zdjęcia wizerunkowe dla agencji eventowej.

Sesja dla zespołu – Forty Kleparz

Z Butterfly Event Band spotkaliśmy się w krakowskich Fortach Kleparz gdzie zaplanowaliśmy zdjęcia. Nawiasem mówiąc, swoją pierwszą sesję zdjęciową w Fortach zrobiłem wiele lat temu, kiedy miejsce to wyglądało zupełnie inaczej niż dziś. Wtedy popadało w ruinę, natomiast dziś rośnie tam nowoczesny kompleks w którym dzieje się wiele dobrego. Restauracja, Klub Muzyczny i ciekawe plany na przyszłość. Dzięki Fortom Kleparz Kraków wzbogacił się o kolejny jasny punkt na swojej kulturalnej mapie.

A co do jasności właśnie, każdy kto choć raz był w Fortach Kleparz wie doskonale, że to niezwykle klimatyczna miejscówka. Loftowy klimat, znikoma ilość światła z uwagi na brak okien, wszystko to może stanowić wyzwanie dla fotografa chcącego pracować na F8 i ISO200 :). Trzeba więc było podeprzeć się dodatkowym, małogabarytowym światłem. Z pomocą przyszedł strobbing i choć czas na sesję mieliśmy mocno ograniczony, udało się zrobić kilka fajnych ujęć.

Więcej o Butterfly Event Band na profilu facebook’owym zespołu.