konferencja firmowa

Konferencja firmowa

Konferencja firmowa to znaczące wydarzenie, skrzętnie odnotowywane w historii każdej organizacji. Oficjalne eventy organizowane są zwykle w ważnych, przełomowych momentach. Mają często charakter podsumowujący, a jednocześnie otwierają nowy etap. Takim wydarzeniem było spotkanie „Metrologia i probiernictwo a rozwój działalności badawczo-rozwojowej Świętokrzyskiego Kampusu Laboratoryjnego Głównego Urzędu Miar” zorganizowane w w Galerii Sztuki Polskiej XIX w. w krakowskich Sukiennicach.

Konferencja firmowa w Sukiennicach

Główny Urząd Miar będący organizatorem konferencji „Metrologia i probiernictwo a rozwój działalności badawczo-rozwojowej Świętokrzyskiego Kampusu Laboratoryjnego” wybrał na to spotkanie bardzo prestiżową lokalizację. Sala Siemiradzkiego w Galerii Sztuki Polskiej XIX w. w krakowskich Sukienicach to miejsce, w którym na co dzień obejrzeć można wybitne dzieła Jana Matejki, Wojciecha Gersona, Maksymiliana Antoniego Piotrowskiego, Kazimierza Alchimowicza, Witolda Piwnickiego czy Jacka Malczewskiego. Wnętrza będące częścią Muzeum Narodowego służą również swą przestrzenią do organizacji eventów kulturalno- naukowych. Takich właśnie jak wspomniana konferencja.

Konferencja w Krakowie

Spotkanie zorganizowane w pierwszych dniach listopada miało taki właśnie charakter. Nie zabrakło gości specjalnych. Konferencję w Krakowie otworzył wiceprezes GUM Rafał Kępka, który w przemówieniu powitalnym skupił się na podkreśleniu znaczenia metrologii i probiernictwa w kontekście rozwoju technologii i przemysłu.

Podczas konferencji goście mogli również wysłuchać wykładu profesora Michała Myślińskiego z Instytutu Sztuki Polskiej Akademii Nauk, który wygłosił interesujący odczyt na temat historii probiernictwa. Na zakończenie odbyło się uroczyste wręczenie odznaczeń nadanych przez Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej Andrzeja Dudę za długoletnią służbę i wzorowe, sumienne wykonywanie obowiązków wynikających z pracy zawodowej.

Kwartet smyczkowy Dobry Ton

Konferencja firmowa to nie tylko oficjalne punkty programu. Spotkanie w Krakowie zakończył występ artystyczny. Prestiżowy kwartet smyczkowy Dobry Ton złożony z wyjątkowych muzyków uraczył zebranych wysmakowanymi interpretacjami muzycznymi, doskonale współgrającymi z otoczeniem w którym odbył się event. Nic więc dziwnego, że gdy muzyka ucichła, w Sukiennicach rozległy się głośne oklaski.

Tuż po występie organizatorzy zaprosili wszystkich uczestników na uroczystą kolację.

Konferencja firmowa – dodatkowe korzyści

Konferencje firmowe od lat cieszą się dużą popularnością. Prezentowanie przełomowych wydarzeń w formie oficjalnego eventu nie tylko zwiększa ich rangę, ale również pozwala osiągnąć wiele dodatkowych korzyści. Organizowanie konferencji firmowych może być świetną okazją do pogłębiania integracji zespołu, nawiązywania nowych kontaktów biznesowych i networkingowych. Konferencje firmowe są także świetnym środowiskiem do wymiany informacji i wiedzy. Reasumując, konferencja firmowa to owocne spotkanie na wielu różnych płaszczyznach.

Fotograf na konferencję

Jeśli poszukują Państwo fotografa na konferencję, spotkanie czy event firmowy, z przyjemnością oferuję swoje usługi. Realizacja fotoreportażu w moim wykonaniu ma charakter nieinwazyjny, dzięki czemu zdjęcia prezentują najwyższą jakość i – co podkreślają często moi zleceniodawcy – są naturalne. Jako fotograf obsługuję eventy indoor’owe i out’door’owe. Zdjęcia z jednego z takich jubileuszowych eventów, realizowanych również w centrum Krakowa można obejrzeć w poście Straż Pożarna w Krakowie – 150 lat.

Moje usługi dostępne są głównie na terenie Małopolski, jednak dojazd w inne rejony również nie stanowi problemu

Zapraszam do kontaktu.

Dariusz Kempny
tel. +48 503 950 939
info@dariuszkempny.pl