spotkanie firmowe

Wigilijne spotkanie firmowe

Wigilijne spotkanie firmowe staje się już w wielu organizacjach doroczną tradycją. To świetna okazja by w miłej, nieformalnej atmosferze podsumować rok pracy, rozdać nagrody i upominki, ale też po prostu spotkać się przy lampce dobrego wina, życząc sobie wszystkiego co najlepsze na kolejne dwanaście miesięcy.

Przed przerwą świąteczną wiele osób odczuwa spadek motywacji z powodu zbliżających się wolnych dni. Kiedy z głośników radiowych zaczynają sączyć się pierwsze świąteczne klasyki, a w sklepach pojawiają się bożonarodzeniowe dekoracje, powoli przestajemy myśleć o pracy. Bardziej zajmują nas przedświąteczne promocje, prezenty i pomysły na to, gdzie i z kim spędzić Sylwestra.

To również idealny czas do zorganizowania świątecznego spotkania firmowego. W końcu właśnie w tym okresie umacniają się wzajemne więzi. Również te zawodowe.

Świąteczne spotkanie firmowe – dlaczego warto je zorganizować?

Świąteczne spotkanie firmowe to wyśmienita okazja do zintegrowania zespołu, zwłaszcza jeśli firma jest duża lub składa się z różnych działów. W atmosferze świąt ludzie są często bardziej otwarci na nawiązywanie relacji, co może wpłynąć pozytywnie na atmosferę w miejscu pracy.

Świąteczne spotkanie pracowników firmy może stanowić doskonałą dawkę motywacji przed przerwą, a także zainspirować wszystkich na nadchodzący rok. Ponadto takie spotkanie świąteczne wpływa korzystnie na pozytywny wizerunek firmy w oczach pracowników i społeczności biznesowej.

Organizując świąteczne spotkanie firma może okazać swoją wdzięczność pracownikom za ich zaangażowanie i wkład w rozwój firmy. Jeśli firma woli kultywować atmosferę korporacyjną, spotkanie świąteczne może być doskonałą okazją do wzmocnienia tych wartości i zaszczepienia poczucia wspólnoty wśród pracowników.

Świąteczne spotkanie firmowe może być również okazją do umocnienia relacji z ważnymi klientami i partnerami biznesowymi, dzielenia się sukcesami oraz planowania wspólnych działań na przyszłość. Właśnie dlatego na spotkania firmowe coraz częściej zapraszane są ważne dla firmy osoby z zewnątrz.

Zdjęcia ze spotkania firmowego

Jedno z takich właśnie spotkań miałem przyjemność niedawno fotografować. Tradycyjnie otworzyła je część formalna z tradycyjnymi przemówieniami, rozdaniem wyróżnień i nagród. Część druga miała charakter gastronomiczno- taneczny, z obowiązkowymi, pamiątkowymi fotografiami 🙂 Było bardzo miło i sympatycznie, co potwierdzają uśmiechnięte twarze na zdjęciach. W powietrzu unosił się zapach smacznych potraw, a świąteczny nastrój udzielił się chyba wszystkim zgromadzonym.

Wigilia firmowa w Krakowie

Wigilia firmowa w Krakowie to znakomity pomysł nie tylko dla firm funkcjonujących na co dzień pod Wawelem. Kraków to olbrzymia baza eventowa. Do dyspozycji gości jest niezliczona ilość hoteli, restauracji i innych miejsc oferujących organizację okolicznościowych spotkań firmowych. Organizacja firmowej wigilii w hotelu czy restauracji jest z pewnością wygodnym i praktycznym rozwiązaniem.

Restauracja Magnificia w której odbyło się spotkanie Bystronic to jeden z przykładów miejsc, w których takie spotkanie może mieć naprawdę wyjątkowy charakter. Do dyspozycji gości jest sala konferencyjna, gdzie może odbyć się część oficjalna. Tuż za ścianą zaprasza przyjemna restauracja oferująca smaczną kuchnię.

Profesjonalna obsługa fotograficzna – fotograf na wigilię firmową

Wigilia firmowa to również niezapomniane chwile które warto w profesjonalny sposób uwiecznić. Jeśli przy tej okazji potrzebna jest Państwu profesjonalna obsługa fotograficzna wydarzenia, zapraszam do współpracy. Oferuję fotoreportaż realizowany w nieinwazyjny i dyskretny sposób, dzięki któremu zyskają Państwo świetne, pamiątkowe zdjęcia. Takie zdjęcia warto zachować w archiwum firmowym, podzielić się nimi na stronie czy w firmowych social mediach. Jedną z taki realizacji można obejrzeć pod linkiem Konferencja firmowa w Krakowie.

Więcej informacji na stronie Fotografia eventowa.

Zapraszam do kontaktu.

Dariusz Kempny
tel. +48 503 950 939
info@dariuszkempny.pl