sesja dla pracowników marketu budowlanego

Sesja dla pracowników hipermarketu

Sesja dla pracowników hipermarketu budowlanego była jedną z moich większych, ubiegłorocznych realizacji. Była też wyzwaniem biorąc pod uwagę fakt, że zdjęcia realizowane były na terenie powstającego właśnie, nowego sklepu wielkopowierzchniowego w Krakowie.

Sesja dla pracowników w tak szerokim zakresie zawsze wymaga odpowiedniego przygotowania. Właśnie dlatego wcześniej spotkaliśmy się, by szczegółowo omówić potrzeby i oczekiwania, obejrzeć dostępne lokalizacje i wybrać miejsce, w którym możliwe będzie sprawne zrealizowanie zdjęć dla całego zespołu. W sesji wzięło udział ponad 100 osób, a zdjęcia realizowane były w kilku wariantach. Dzięki sprawnej organizacji udało się zamknąć cały projekt w dwa dni zdjęciowe. Biorąc pod uwagę zakres sesji i ilość osób, to całkiem niezły wynik.

Zdjęcia wykonane były z wykorzystaniem mobilnego studia fotograficznego.

Sesja dla pracowników sklepu

Sesja realizowana była w celu prezentacji zdjęć pracowników poszczególnych działów w przestrzeni sklepowej. Z punktu widzenia Zleceniodawcy istotne było to, by zdjęcia miały pozytywny wydźwięk. Sieć Leroy Merlin dużą wagę przykłada do dobrej, otwartej komunikacji z klientem i w takim duchu została zrealizowana cała sesja. Uśmiechy na twarzach, otwarta mowa ciała – takie zdjęcia z pewnością zrobią lepsze wrażenie niż ujęcia z typowo korporacyjnym szlifem.

Zdjęcia do identyfikatorów

Oprócz zdjęć portretowych podczas sesji powstały również zdjęcia do identyfikatorów. Takie fotografie znakomicie wspierają komunikację i zapewne dlatego są chętnie wykorzystywane przez większość dużych sklepów.

LM

Sesja wieloosobowa – o czym warto pamiętać?

Sesje zdjęciowe z udziałem wielu osób wymagają przemyślanych, skoordynowanych działań na wielu płaszczyznach. Pozwala to nie tylko zaoszczędzić czas, ale również zrealizować materiał zdjęciowy zgodnie z wcześniejszymi wytycznymi. Dobra komunikacja między zleceniodawcą a fotografem jest więc niezwykle istotna od samego początku współpracy.

Zapraszam do współpracy w zakresie organizacji firmowej sesji zdjęciowej dla kadry zarządzającej i pracowników. Oferuję wykonanie zdjęć z dojazdem do Państwa siedziby, aranżacją mobilnego studia foto, realizacją i posprodukcją.

Kontakt:

Dariusz Kempny
tel. +48 503 950 939
info@dariuszkempny.pl