portrety biznesowe kraków

Portrety biznesowe Kraków

Portrety biznesowe to najbardziej powszechna forma zdjęć biznesowych wykorzystywanych do celów autopromocji. Klasyczna forma takich zdjęć oparta na harmonijnej kompozycji kadru i przyjemnym dla oczu świetle sprawiają, że portrety biznesowe są uniwersalną formą zdjęć biznesowych. Znajdują zastosowanie zarówno na stronach firmowych, w kanałach social media, artykułach blogowych jak również w firmowej komunikacji wewnętrznej.

Profesjonalne portrety to sztuka dobrej prezentacji, dzięki której możemy podkreślić swój profesjonalizm, otwartość, pozytywne nastawienie i gotowość do działania. To również świetna okazja do zaprezentowania własnego stylu. Portret biznesowy to doskonała, indywidualna wizytówka.

Portrety biznesowe Kraków – branża nieruchomości

Poniżej kilka portretów biznesowych z sesji w Krakowie, jaką miałem przyjemność wykonać dla Małgorzaty i Grzegorza. Moi modele na co dzień są aktywni w branży nieruchomości. Celem naszej sesji były profesjonalne portrety biznesowe i zdjęcia profilowe do mediów społecznościowych LinkedIn, Facebook etc.

W wielu sytuacjach zdjęcia studyjne na jednokolorowym tle to najbardziej klasyczna forma prezentacji wizerunkowej. Portrety biznesowe można wykonać również w siedzibie firmy czy w formie zdjęć plenerowych. Zdjęcia biznesowe to szerokie spektrum form i możliwości. Planując sesję warto zdecydować się na prezentację która najlepiej pasuje do prowadzonej polityki wizerunkowej.