fbpx
portrety biznesowe kraków

Portrety biznesowe Kraków

Portrety biznesowe to najbardziej powszechna forma zdjęć biznesowych wykorzystywanych do celów autopromocji. Klasyczna forma takich zdjęć oparta na harmonijnej kompozycji kadru i przyjemnym dla oczu świetle sprawiają, że portrety biznesowe są uniwersalną formą zdjęć biznesowych. Znajdują zastosowanie zarówno na stronach firmowych, w kanałach social media, artykułach blogowych jak również w firmowej komunikacji wewnętrznej.

Profesjonalne portrety to sztuka dobrej prezentacji, dzięki której możemy podkreślić swój profesjonalizm, otwartość, pozytywne nastawienie i gotowość do działania. To również świetna okazja do zaprezentowania własnego stylu. Portret biznesowy to doskonała, indywidualna wizytówka.

Portrety biznesowe Kraków – branża nieruchomości

Poniżej kilka portretów biznesowych z sesji w Krakowie, jaką miałem przyjemność wykonać dla Małgorzaty i Grzegorza. Moi modele na co dzień są aktywni w branży nieruchomości. Celem naszej sesji były profesjonalne portrety biznesowe i zdjęcia profilowe do mediów społecznościowych LinkedIn, Facebook etc.

Zdjęcia studyjne na jednokolorowym tle to najbardziej klasyczna forma prezentacji wizerunkowej. Portrety biznesowe można wykonać również w siedzibie firmy czy w formie zdjęć plenerowych. Zdjęcia biznesowe to szerokie spektrum form i możliwości. Planując sesję warto zdecydować się na prezentację która najlepiej pasuje do prowadzonej polityki wizerunkowej.

Portrety biznesowe Małopolska

Potrzebujesz profesjonalnych zdjęć biznesowych do promocji swojej firmy lub marki?

Zapraszam do kontaktu. Omówimy wszystkie szczegóły i działamy!

zdjęcie biznesowe damskie
Spodobał Ci się ten artykuł? Udostępnij go dla innych: