sesja fotograficzna w krakowie

Sesja fotograficzna w Krakowie

Sesja fotograficzna to spotkanie z drugim człowiekiem. To właśnie sprawia, że praca fotografa biznesowego jest nie tylko bardzo wymagająca, ale również kreatywna i fascynująca. Portretowanie ludzi jest najbardziej wytrawną formą fotografii, dzięki której fotograf ma możliwość skonfrontować się nie tylko z wyglądem modela, ale również z jego osobowością, wartościami, stylem itd. Sesja biznesowa jaką miałem przyjemność wykonać dla p. Wojtka w Krakowie również była jedyna w swoim rodzaju.

Każda sesja fotograficzna jest inna, każda wymaga też odpowiedniego przygotowania. Zanim spotkam się z Klientem na planie zdjęciowym, omawiamy potrzeby wizerunkowe, charakter zdjęć, stylizację etc. Często przy takich okazjach jestem proszony o podpowiedzi dotyczące tego jak się ubrać, jak dobrać kolorystykę itd.

Sesja fotograficzna Kraków

W przypadku tej sesji było inaczej, ponieważ Wojtek miał konkretną wizję i pozostało jedynie zrealizować ją w studio. Sesja przebiegła perfekcyjnie i muszę przyznać, że zdjęcia które wykonaliśmy szalenie mi się podobają. Sam Wojtek również był bardzo zadowolony z efektów, czemu dał wyraz w wiadomości jaką mi wysłał po otrzymaniu materiału: „Zdjęcia petarda!”. Zresztą oceńcie sami:

Powyższy zestaw fotografii jest doskonałym potwierdzeniem, że zdjęcia biznesowe mogą przybierać również mniej formalny charakter. Dobry pomysł na własny wizerunek to w wielu sytuacjach klucz do sukcesu.

Zdjęcia z sesji biznesowej to propozycja zarówno dla takich osób jak Wojtek – świadomie rozwijających swoją markę, jak również osób rozwijających ścieżkę swojej kariery zawodowej. Taką właśnie sesję do dokumentów wykonałem jakiś czas temu dla p. Kamila. Zapraszam do jej obejrzenia.