fbpx
sesja fotograficzna w krakowie

Sesja fotograficzna w Krakowie

Sesja fotograficzna to spotkanie z drugim człowiekiem. To właśnie sprawia, że praca fotografa biznesowego jest nie tylko bardzo wymagająca, ale również kreatywna i fascynująca. Portretowanie ludzi jest najbardziej wytrawną formą fotografii, dzięki której fotograf ma możliwość skonfrontować się nie tylko z wyglądem modela, ale również z jego osobowością, wartościami, stylem itd. Sesja biznesowa jaką miałem przyjemność wykonać dla p. Wojtka w Krakowie również była jedyna w swoim rodzaju.

Każda sesja fotograficzna jest inna, każda wymaga też odpowiedniego przygotowania. Zanim spotkam się z Klientem na planie zdjęciowym, omawiamy potrzeby wizerunkowe, charakter zdjęć, stylizację etc. Często przy takich okazjach jestem proszony o podpowiedzi dotyczące tego jak się ubrać, jak dobrać kolorystykę itd.

W przypadku tej sesji było inaczej, ponieważ Wojtek miał konkretną wizję i pozostało jedynie zrealizować ją w studio. Sesja przebiegła perfekcyjnie i muszę przyznać, że zdjęcia które wykonaliśmy szalenie mi się podobają. Sam Wojtek również był bardzo zadowolony z efektów, czemu dał wyraz w wiadomości jaką mi wysłał po otrzymaniu materiału: „Zdjęcia petarda!”. Zresztą oceńcie sami:

Jeśli masz pomysł na swój wizerunek – świetnie! Chętnie go zrealizuję. A jeśli wprost przeciwnie- nie wiesz jak się za to zabrać, a mimo wszystko potrzebujesz zdjęć wizerunkowych, zapraszam do zapoznania się z ofertą indywidualnej sesji.

Udostępnij ten artykuł na: