equal business park kraków

Equal Business Park Kraków

Equal Business Park to kompleks nowoczesnych budynków zlokalizowanych w Krakowie przy ul. Wielickiej. Nowoczesne budynki, wysokie standardy i atrakcyjna lokalizacja czynią ten park biznesowy ciekawym miejscem dla firm szukających swojej siedziby w Krakowie.

Equal Business Park – nowoczesny park biznesowy

Na kompleks Equal Business Park składają się trzy nowoczesne biurowce o łącznej powierzchni 49 500 m2. Rok temu oddano do użytku czwarty etap inwestycji dostarczający dodatkowe 11 000 m2 powierzchni biurowej i usługowej. Warto wspomnieć, że Equal BUsiness Park to nie tylko nowoczesne biura. Na terenie parku zlokalizowana jest duża ilość lokali usługowych, takich jak przedszkole, kawiarnia, księgarnia, sklepy wielobranżowe czy salon kosmetyczny. Ponadto w granicach Equal Business Park do dyspozycji jest również duża ilość naziemnych i podziemnych miejsc parkingowych i stojaków rowerowych.

Zielona enklawa biznesowa

Tym co bez wątpienia czyni Equal Business Park wyjątkowym miejscem na biznesowej mapie Krakowa to otaczające budynki strefy zieleni, będące doskonałym miejscem na chwilę wytchnienia. W parkach biznesowych takie aranżacje są coraz bardziej popularne, jednak w Equal Business Park zostało to zrealizowane w godny podziwu sposób.

Equal Business Park – nagradzany projekt

Warto wspomnieć o tym, że unikatowy projekt Equal Business Park doczekał się kilku wyróżnień. W 2016 roku został uhonorowany mianem Najlepszego Obiektu Biurowego w Małopolsce. Ponadto budynek B wchodzący w skład kompleksu został wyróżniony w konkursie Property Design Awards w 2018 roku.

Biznes w Krakowie

Equal Business Park to jedno z najbardziej nowoczesnych centrów biznesowych na terenie Krakowa. To jedna z wizytówek prężnie działającego, krakowskiego biznesu. Co warto dodać, również tutejsze uczelnie, z Uniwersytetem Jagiellońskim na czele idą z duchem czasów. Przykładem może być kampus UJ, gdzie mieści się otwarte niedawno Centrum Edukacji Przyrodniczej.