sesja portretowa

Kobieca sesja portretowa

Sesja portretowa dla kobiety aktywnej zawodowo – oto temat przewodni mojego spotkania w krakowskim studio z Panią Moniką. W trakcie niespełna godzinnej sesji wykonaliśmy zdjęcia portretowe dla potrzeb autopromocji i komunikacji biznesowej.

Sesja portretowa w klasycznym stylu biznesowym

Sesja portretowa w klasycznym stylu biznesowym to zdjęcia w których oprócz profesjonalnego wyglądu liczy się otwartość, pozytywne nastawienie i dobra energia. To właśnie dzięki nim osoba na zdjęciu wzbudza u odbiorcy sympatię i zaufanie. Pani Monika choć debiutowała w roli modelki, wykazała się nie tylko cierpliwością i zaangażowaniem, ale również talentem w pozowaniu. Dzięki temu powstało kilka naprawdę udanych i naturalnych kadrów.

Warto podkreślić harmonijne kompozycje trzech kolorów widoczne na poniższych zdjęciach. Żakiet w przyjemnym kolorze butelkowej zieleni do czarnych spodni, białej i czarnej bluzki mógł być nieco zaskakujący, ale świetnie sprawdził się w przypadku takich zdjęć. Druga, bardziej klasyczna stylizacja oparta na żakiecie w klasycznym, granatowym kolorze wypadła zgodnie z przewidywaniami, czyli doskonale. Jak widać biznesowa sesja portretowa pozwala na eksperymenty, co zdecydowanie sprzyja interesującym efektom. Jestem zdecydowanie na tak!

Galeria zdjęć z sesji

Oto kilka przykładowych ujęć z sesji portretowej. Oprócz zdjęć na jasnych tłach powstały również świetne kadry na ciemnym tle. Więcej zdjęć z tej sesji można obejrzeć w moim portfolio , a zdjęcia z innej sesji kobiecej obejrzycie pod wskazanym linkiem

Sesja portretowa w Krakowie

Jeśli marzy Ci się sesja zdjęciowa w stylu biznesowym, zapraszam na zdjęcia do Krakowa. Do dyspozycji mam świetne studio a jeśli chcesz, chętnie wykonam dla Ciebie również zdjęcia plenerowe. Jeśli masz jakieś pytania dotyczące samej sesji, przygotowania do niej, pozostaję do dyspozycji.