biurowiec kreo

Biurowiec Kreo w Krakowie

Biurowiec Kreo to nowa inwestycja zlokalizowana przy ul. Wadowickiej w krakowskiej dzielnicy Podgórze. Ten imponujący biurowiec klasy A zaczął powstawać w 2021 roku z inicjatywy Ghelamco Poland. W chwili obecnej (marzec 2024) w części budynku i w jego otoczeniu trwają jeszcze prace wykończeniowe. Wszystko wskazuje na to, że Kreo już wkrótce zostanie oddany do użytku.

Biurowiec Kreo – nowe biura w Krakowie

Biurowiec Kreo to propozycja dla firm poszukujących nowej, atrakcyjnej siedziby. Usytuowany blisko krakowskiej obwodnicy, w miejscu świetnie skomunikowanym z najważniejszymi częściami miasta, stanowi atrakcyjną propozycje dla biznesu. Poruszając się ulicą Wadowicką trudno go przeoczyć. Olbrzymi gmach z efektownymi przeszkleniami widać nawet z okolic Bonarki.

Kreo to kolejny dowód na to, że krakowska dzielnica Podgórze cieszy się coraz większym zainteresowaniem developerów. Kreo to nie pierwszy biurowiec w tej okolicy. W jego bezpośrednim sąsiedztwie wznosi się chociażby prezentowany już w innym wpisie Tischnera Office.

Biurowiec Kreo – szczegóły techniczne

Biurowiec Kreo to łącznie 24 000 m2 powierzchni użytkowej, osiem kondygnacji, parking naziemny (24 miejsca) i dwupoziomowy parking podziemny (301 miejsc). Dodatkowe udogodnienia to m.in.

  • parking dla rowerów na parterze
  • ładowarki dla samochodów elektrycznych
  • prysznice i szafki dla rowerzystów
  • kantyna
  • tereny zielone wokół budynku
  • taras na pierwszym piątrze i dwa tarasy na dachu

Kreo – galeria zdjęć

Poniżej kilka zdjęć biurowca Kreo.

Ghelamco Poland – lider w branży developerskiej

Biurowiec Kreo powstał dzięki Ghelamco Poland. To jedna z wiodących firm deweloperskich działających na polskim rynku nieruchomości. Firma specjalizuje się głównie w budowie nowoczesnych biurowców oraz kompleksów mieszkaniowych.

W Polsce Ghelamco ma na swoim koncie wiele znaczących projektów, zwłaszcza w Warszawie, gdzie jest obecne od ponad dwóch dekad. Jednym z najbardziej znanych projektów Ghelamco w Polsce jest kompleks biurowy Warsaw Spire. Oprócz tego Ghelamco ma na swym koncie również inne projekty w Polsce, takie jak biurowiec Ghelamco Wroclaw, biurowiec Trinity Park I w Warszawie oraz wiele innych.

Warto podkreślić, że Ghelamco Poland kładzie duży nacisk na zrównoważony rozwój i stosuje najnowsze rozwiązania technologiczne oraz ekologiczne w swoich projektach. Firma była wielokrotnie nagradzana za swoje projekty i osiągnięcia w dziedzinie budownictwa. Można mieć nadzieję, że biurowiec Kreo w Krakowie podtrzyma tę doskonałą markę.

Ghelamco Poland podpisało już pierwsze umowy. Według zapewnień, oferta biur coworkingowych i serwisowanych Chilliflex w biurowcu Kreo dostępna będzie już wiosną 2024 roku.