tischnera office

Tischnera Office Kraków

Dziś kolejny post poświęcony krakowskim obiektom biznesowym. Tym razem chciałbym pokazać Wam Tischnera Office, potężny budynek w centrum dzielnicy Podgórze. To jedno z najbardziej prestiżowych miejsc dla biznesu w Krakowie.

Tischnera Office Kraków – szklany gigant w centrum Podgórza

Budynek Tischnera Office mieści się niedaleko skrzyżowania ulic Tischnera i Zakopiańskiej (dzielnica Podgórze). To prawdziwy gigant mający do zaoferowania powierzchnię biurową obejmującą prawie 34 000 metrów kwadratowych. Biurowiec ma 10 kondygnacji nadziemnych i 2 kondygnacje podziemne. Dysponuje 671 miejscami parkingowymi i 12 windami. Parter zajmują lokale handlowo- usługowe i nowoczesna placówka medyczna. Wewnątrz budynku najemcy mają dostęp do zielonych tarasów, wewnętrznego patio o powierzchni powyżej 1000 metrów kwadratowych. Są też fontanny i oczka wodne.

Tischnera Office – galeria

Sfotografowanie Tischnera Office nie było takie łatwe jak się mi początkowo wydawało, a to z dwóch powodów. Przede wszystkim rozmiary, wielkość budynku robi duże wrażenie, a brak możliwości odejścia (zatłoczona ulica) sprawia, że trzeba się mocno nagimnastykować z perspektywą.

Drugi, znacznie większy problem to światło słoneczne. Biurowiec z racji swoich rozmiarów jest wystawiony na bezpośrednią ekspozycję słońca, co przy tak dużej powierzchni odbijającej światło sprawia, że w słoneczny dzień klęknie tu każdy filtr polaryzacyjny. Udało mi się wykonać kilka zdjęć z powtórzoną ekspozycją.

Za jakiś czas mam zaplanowaną sesję biznesową dla pracowników jednej z firm rezydujących w Tischnera Office. Może przy tej okazji uda się wykonać dodatkowe zdjęcia wewnątrz budynku. Póki co kilka mam dla Was kadrów outdoor’owych.

Galeria zdjęć

Rejon w którym zlokalizowany jest Tischnera Office to już kolejne w Krakowie, dynamicznie rozwijające się zagłębie biznesowe. Niedaleko znajduje się np. Rondo Mateczne, nieopodal którego mieści się ikona krakowskich obiektów biznesowych – Centrum Kongresowe Ice.

Zapraszam do współpracy w zakresie zdjęć nieruchomości, nie tylko w Krakowie.