platformy parkingowe kraków

Platformy parkingowe – zdjęcia realizacji

Nowoczesne platformy parkingowe w jednym z budynków wielorodzinnych były głównym tematem zdjęć które wykonałem na zlecenie ich producenta.

Fotografia nieruchomości to nie tylko obiekty i wnętrza. Na zdjęcia nieruchomości składa się wszystko co funkcjonuje w ich otoczeniu. Zdjęcia elementów składających się na infrastrukturę to sposób na pokazanie ich działania w dedykowanym środowisku. Zdjęcia tego typu są użytecznym materiałem marketingowym, chętnie prezentowanym na stronach firmowych.

Platformy parkingowe

Nowoczesne platformy do parkowania to coraz bardziej popularne rozwiązanie w obiektach miejskich, w których problemem jest niedostateczna ilość miejsc parkingowych. To interesujące rozwiązanie ma przed sobą dużą przyszłość. Po więcej informacji o platformach i dostępnych rozwiązaniach technicznych zapraszam na stronę producenta Modulo.

Zdjęcia platform parkingowych – galeria

Zdjęcia platform parkingowych powstały w zamieszkałym, funkcjonującym budynku w Krakowie. Fotografowanie na terenie obiektu wymagało zgody zarządcy budynku i zachowania wszelkich standardów związanych z prywatnością. Zdjęcia zostały wykonane w naturalnym świetle, głównie z wykorzystaniem obiektywów szerokokątnych.

Jak już wspomniałem, fotografowany obiekt jest w pełni zamieszkały i eksploatowany. Na finalnym etapie istotna była więc również postprodukcja, pozwalająca zachować estetykę kadrów.

Zdjęcia nieruchomości

Zdjęcia nieruchomości to jeden z elementów mojej oferty fotograficznej. Jeśli potrzebują Państwo profesjonalnych zdjęć, zapraszam do zapoznana się z ofertą.