zdjęcia mieszkania w Krakowie

Zdjęcia mieszkania w Krakowie

Tematem dzisiejszego posta jest realizacja dla klienta indywidualnego. Zdjęcia mieszkania w Krakowie które miałem przyjemność wykonać posłużą właścicielowi mieszkania w celach sprzedażowych.

Zdjęcia mieszkań Kraków

Krakowski rynek nieruchomości rozwija się w zawrotnym tempie. Nic dziwnego, w końcu Kraków to jedno z najbardziej popularnych miast w Polsce, nie tylko dla ruchu turystycznego. Wystarczy krótka wycieczka po mieście by przekonać się, jak wiele nowych inwestycji jest już w fazie realizacji. Nawet mimo kryzysu dosięgającego rynek nieruchomości, w Krakowie nie widać nawet jego oznak.

Wzmożony ruch na rynku nieruchomości, rosnące ceny, coraz większa liczba ofert, wszystko to nakłada na właścicieli chcących sprzedać lub wynająć mieszkanie konieczność coraz lepszej prezentacji obiektu dla szukających ofert klientów. Zdjęcia mieszkań to najlepsza, najtańsza i najbardziej skuteczna forma reklamy mieszkań na rynku.

Zwykłe, wykonane telefonem zdjęcia niestety nie wystarczą. Szczególnie istotna jest tutaj wysoka jakość zdjęć. Widać to na serwisach typu OtoDom.pl czy Gratka.pl gdzie bardzo rzadko spotyka się już amatorskie kadry wykonane smartfonem. A jeśli nawet takie gdzie się pojawiają, to ich liczniki odwiedzin są nieporównywalnie niższe niż w przypadku ofert, w których zadbano o wysoką jakość prezentacji. Nic dziwnego, że profesjonalne zdjęcia mieszkań w Krakowie cieszą się uzasadnionym zainteresowaniem.

Zdjęcia mieszkania w Krakowie

Jedną z takich sesji miałem przyjemność wykonać niedawno w bloku mieszkalnym w dzielnicy Piaski Nowe. Właściciel postanowił sprzedać atrakcyjne mieszkanie z tarasem i poprosił mnie o wykonanie serii zdjęć. W pakiecie znalazły się:

  • zdjęcia salonu
  • zdjęcia aneksu kuchennego
  • zdjęcia sypialni
  • zdjęcia pokoju
  • zdjęcia przedpokoju
  • zdjęcia łazienki
  • zdjęcia elementów wyposażenia
  • zdjęcia elementów designerskich

Taki zestaw zdjęć pozwoli zaprezentować mieszkanie w szerokim zakresie i przyciągnąć uwagę osób zainteresowanych zakupem. Poniżej kilka przykładowych ujęć.

Zdjęcia mieszkań – oferta

Jeśli potrzebują Państwo profesjonalnych zdjęć mieszkania, apartamentu, domu lub innej nieruchomości, zapraszam do zapoznania się z moją ofertą fotograficzną klikając w przycisk poniżej.