konferencja w krakowie

Konferencja w Krakowie

Pod koniec lutego odbyła się niezwykła konferencja w Krakowie. Głównym tematem eventu były nowoczesne technologie szkoleniowe w służbie EBCG (European Border and Coast Guard). Spotkanie organizowane pod patronatem Frontex cieszyło się dużym zainteresowaniem. Dwa intensywne dni, kilka paneli dyskusyjnych, ponad 40 wystawców, a wszystko to w gościnnych, przestronnych wnętrzach Centrum Kongresowego ICE.

Konferencja w Krakowie – przyszłość technologii szkoleniowych

Głównym celem krakowskiej konferencji było zademonstrowanie innowacyjnych rozwiązań branżowych w zakresie technologii szkoleniowych. Swój udział w wydarzeniu zgłosiły firmy z różnych zakątków świata, prezentując na swoich stoiskach fascynujące, często przełomowe koncepcje naukowe. Swój wkład w wydarzenie mieli również naukowcy opracowujący zaawansowane koncepcje i technologie szkoleniowe, które można zastosować w praktyce EBCG.

Oprócz prezentacji konferencja w Krakowie była również doskonałą okazją do wymiany doświadczeń, środowiskowej integracji i wymiany wartościowych kontaktów. Była też – przede wszystkim – otwartym forum, na którym podmioty odpowiedzialne za dokonywanie wyborów technologicznych związanych ze szkoleniami ze strony społeczności Europejskiej Straży Granicznej i Przybrzeżnej podejmowały dyskusję w dedykowanych panelach.

Konferencja w Krakowie – galeria zdjęć

Na zaproszenie agencji marketingowej organizującej event, miałem przyjemność przez dwa dni towarzyszyć uczestnikom konferencji z aparatem fotograficznym, podglądać jej przebieg i utrwalać poszczególne wydarzenia. Powstał obszerny fotoreportaż z konferencji, którego skromny wycinek prezentuję poniżej.

ICE Kraków – eventy biznesowe, naukowe, imprezy kulturalne

Krakowskie Centrum Kongresowe ICE to idealne miejsce zarówno do organizacji spotkań i eventów biznesowych, jak również wydarzeń naukowych i imprez kulturalnych. Nic więc dziwnego, że przez organizatorów wybierane jest tak chętnie na lokację prestiżowych wydarzeń. Więcej o obiekcie będącym nowoczesną chlubą miasta Kraków w poście Centrum Kongresowe ICE.

A jeśli poszukują Państwo fotografa na event w Krakowie, zapraszam do kontaktu w zakładce Zdjęcia z eventów.