fbpx

FOTOGRAFIA NIERUCHOMOŚCI

ZDJĘCIA OBIEKTÓW MIESZKALNYCH I UŻYTKOWYCH

KRAKÓW, MAŁOPOLSKA, POLSKA

FOTOGRAFIA NIERUCHOMOŚCI

Fotografie to najważniejszy element w promocji obiektów, wnętrz i przestrzeni użytkowych. Bez względu na to, czy celem jest sprzedaż, wynajem, czy zdjęcia mają posłużyć stricte do celów wizerunkowych, warto zadbać o profesjonalną ekspozycję obiektu. Profesjonalne fotografie to inwestycja, która nie tylko zwróci się bardzo szybko, ale cały czas będzie pracować na Państwa korzyść.

OFERTA

Oferuję Państwu wykonanie profesjonalnych fotografii nieruchomości, obiektów i wnętrz. Fotografuję zarówno nieruchomości prywatne, jak również obiekty komercyjne. Mieszkania, domy, apartamenty, osiedla, biura, lokale usługowe, hotele, restauracje, a także obiekty sportowe i przestrzenie otwarte jak ogrody, place zabaw itd.

SZCZEGÓŁY TECHNICZNE

Pierwszym etapem współpracy jest ustalenie charakteru wykonywanych ujęć, z określeniem szczególnie istotnych walorów obiektu, takich jak np. przestrzeń, funkcjonalność, światło czy wystrój. Zdjęcia wykonywane są w możliwie korzystnych warunkach pogodowych i porze dnia gwarantującej odpowiednie światło. Możliwe jest również wykonanie zdjęć nocnych, jeśli obiekt posiada np. atrakcyjne oświetlenie.

Po wykonaniu sesji mają Państwo możliwość wyboru ujęć, które zostaną poddane standardowej lub zaawansowanej obróbce. Standardowa korekcja obejmuje wyrównanie jasności, kontrastu i koloru. Zaawansowana postprodukcja odbywa się w technice realistycznego HDR, dzięki której zdjęcie wygląda jak profesjonalna wizualizacja 3D (z tą różnicą, że prezentuje ono realny, istniejący obiekt). Na etapie postprodukcji możliwe jest również usunięcie niekorzystnych elementów ze zdjęcia, jeśli przed sesją było to niemożliwe.

JAK ZAMÓWIĆ SESJĘ?

Zapraszam do kontaktu i opisania Państwa potrzeb. Na podstawie przesłanych informacji przygotuję indywidualną propozycję, dostosowaną do konkretnych oczekiwań.

Sesja może być realizowana w promieniu 200 km od Krakowa. Jeśli w przebiegu sesji pogoda ma istotne znaczenie, ustalony termin potwierdzamy dzień wcześniej, w odniesieniu do aktualnych prognoz meteo.  

OFERTA SPECJALNA ⭐️

Jeśli prowadzisz małą lub średnią firmę i szukasz kompleksowego wsparcia w zakresie promocji i wizerunku, zapraszam do współpracy ramowej.

Zapytaj o ofertę współpracy ramowej, dzięki której zaoszczędzisz czas, pieniądze i zapewnisz swojej firmie stabilny, zrównoważony wzrost.

Więcej informacji na temat oferty ramowej znajdziesz tutaj