zdjęcia pracowni tomograficznej

Zdjęcia pracowni tomograficznej

Zdjęcia pracowni tomograficznej w Szpitalu Św. Rafała w Krakowie to kolejna realizacja jaką miałem przyjemność wykonać na zlecenie Scanmed. Nowy tomograf udostępniony do użytku na początku 2024 roku to doskonała wiadomość dla pacjentów szpitala i kolejny, ważny wkład firmy Scanmed w politykę prozdrowotną.

Zdjęcia nowoczesnego sprzętu medycznego

Zdjęcia nowoczesnego sprzętu medycznego mogą przysłużyć się kilku celom. Najważniejszym z nich jest wzmacnianie wiarygodności placówki medycznej. Szpital który korzysta z najnowocześniejszego sprzętu medycznego budzi zaufanie wśród pacjentów. Udowadnia bowiem, że jest w stanie zapewnić im wysokiej jakości opiekę medyczną. Zdjęcia sprzętu medycznego mogą służyć również celom edukacyjnym. Pomagają zrozumieć pacjentom jakie technologie są dostępne i jak mogą im pomóc w leczeniu i diagnozowaniu różnych schorzeń.

Zdjęcia sprzętu medycznego mogą również służyć doraźnym celom marketingowym. Katalogi, prezentacje, publikacje – wszędzie tam profesjonalne zdjęcia będą pomocnym materiałem.

Zdjęcia pracowni tomograficznej – galeria

Szpital Św. Rafała w Krakowie to jeden z największych i najbardziej nowoczesnych szpitali w południowej części Polski. W ostatnich dniach został tam oddany do użytku nowy tomograf, który z uwagi na rozmiary sfotografowałem głównie z wykorzystaniem obiektywu szerokokątnego.

Zdjęcia pracowni tomograficznej powstały w zastanym świetle sztucznym. Pozwoliło to odtworzyć naturalne warunki w jakich przeprowadzane są badania. Poniżej kilka przykładowych zdjęć z realizacji.

Więcej informacji o fotografii nieruchomości w moim wykonaniu na stronie Zdjęcia nieruchomości.