zdjęcia pracowni endoskopowej

Zdjęcia pracowni endoskopowej

Jakiś czas temu miałem okazję wykonać zdjęcia pracowni endoskopowej, która właśnie została oddana do użytku. Sesja zdjęciowa obejmowała pomieszczenia i specjalistyczny sprzęt, wykorzystywany w diagnostyce.

Endoskopia to nowoczesna procedura diagnostyczna lub terapeutyczna, w której lekarz wykorzystuje endoskop, czyli długi, giętki wąż z kamerą i światłem na końcu, aby obejrzeć wnętrze ciała pacjenta. Endoskop może być wprowadzany przez naturalne otwory ciała, lub też może być wprowadzony przez niewielkie nacięcie. Procedura endoskopowa może być wykonywana pod kontrolą ogólnego znieczulenia lub miejscowego znieczulenia, w zależności od miejsca, które ma być zbadane, oraz od indywidualnych potrzeb pacjenta.

Nowoczesne szpitale przykładają szczególną wagę do rozwoju pracowni specjalistycznych, dzięki którym mogą świadczyć swe usługi na najwyższym poziomie. Jedna z takich pracowni została niedawno otwarta w Szpitalu Św. Rafała w Krakowie.

Zdjęcia pracowni endoskopowej – galeria

Na zlecenie klienta wykonałem przekrojowy zestaw zdjęć pracowni w świetle naturalnym. Poniżej kilka z nich.

Jeśli potrzebują Państwo profesjonalnych zdjęć pracowni, sprzętu i przestrzeni użytkowej, zapraszam do współpracy w zakresie fotografii nieruchomości.