pomysł na prezent

Pomysł na prezent dla pracowników firmy

Pomysł na prezenty dla pracowników firmy przy okazji corocznych podsumowań i bilansów to nie tylko premie finansowe. Jednym z najciekawszych pomysłów jest voucher na profesjonalną sesję zdjęciową.

Koniec roku w firmach to okres w którym nie tylko podsumowujemy ostatnie miesiące, ale również patrzymy w przyszłość, snując plany i kreśląc nowe perspektywy. To również czas w którym szczególnie mocno chcemy podziękować pracownikom za ich zaangażowanie. Choć przyznawanie nagród nie jest wpisane do Kodeksu Pracy, pracodawcy traktują to jako formę wzmacniania relacji, konsolidacji i dodatkowy czynnik motywujący. Coroczne nagrody stały się więc w wielu organizacjach swoistą tradycją.

Popularne pomysły na prezenty dla pracowników

Najbardziej powszechną metodą nagradzania pracowników firmy są oczywiście premie finansowe. Dla wielu osób większa cyfra na koncie będzie z pewnością satysfakcjonującym podziękowaniem. Oprócz nagród pieniężnych i gadżetów elektronicznych (vide nowy smartfon) wielu pracodawców ucieka się do obdarowywania swoich pracowników oryginalnymi prezentami niematerialnymi.

pomysl na prezent

W tej grupie prym wiodą karnety do klubów fitness, bilety na prestiżowe wydarzenia kulturalne i sportowe, czy różnego rodzaju vouchery podarunkowe oferowane przez portale typu Groupon. Tego typu pomysły mają zachęcić pracowników firmy do podjęcia nowych aktywności, pomóc im odetchnąć od codziennych obowiązków i dać nową perspektywę, dzięki której wrócą do pracy pełni entuzjazmu, energii i motywacji.

Oryginalny pomysł na prezent to voucher na profesjonalną sesję zdjęciową.

Voucher na sesję zdjęciową – oryginalny pomysł na prezent

Voucher na sesję zdjęciową może mieć różny charakter. Młodym, błyskotliwym handlowcom, osobom reprezentującym firmę na zewnątrz można podarować vouchery na sesje biznesowe. Dzięki nim zyskają oni świetny materiał wizerunkowy, który w dłuższej perspektywie przyniesie korzyść również samej firmie.

Rodzice małych dzieci z pewnością najbardziej ucieszą się z vouchera na sesję rodzinną. Profesjonalne zdjęcia ze wspólnego baraszkowania w parku czy na placu zabaw, lub klimatyczna sesja domowa to coś, za co pracownicy będą nam szczególnie wdzięczni.

Z kolei dla kobiety najlepszym prezentem będzie voucher na sesję portretową lub sensualną. Kobiety uwielbiają zdjęcia, a profesjonalna sesja z pewnością pozwoli im poczuć się jeszcze bardziej wyjątkowo.

Sesja zdjęciowa w prezencie

Profesjonalne zdjęcia to doskonały pomysł na prezent. Dla niektórych osób będą świetną pamiątką, dla innych budującym doświadczeniem. Dla większości profesjonalna sesja zdjęciowa będzie świetną, pełną pozytywnych emocji przygodą.

Jeśli chcesz poznać szczegóły oferty „sesja w prezencie” to zapraszam do kontaktu.