Zdjęcia z imprez

Zdjęcia z imprez to profesjonalna fotografia eventowa.

Profesjonalne zdjęcia z imprez

Profesjonalne zdjęcia z imprez, określane często mianem fotografii eventowej to fotoreportaż z wydarzeń o charakterze biznesowym, artystycznym i sportowym. Organizacja każdej imprezy to często wiele tygodni przygotowań. Niestety, już następnego dnia nikt nie o tym wydarzeniu nie pamięta. By wysiłek włożony w organizację eventu nie poszedł na marne, zadbaj o profesjonalne zdjęcia. Wykorzystasz je później do celów promocji i kreowania wizerunku Twojej firmy.

Profesjonalne zdjęcia eventowe to dokumentowanie imprez w szerszym ujęciu. Program, ludzie, miejsca czy scenografia tworzą przekrojowy obraz całości. Fotograf eventowy musi dostrzec wszystko co ważne, być gotowym na następujące po sobie wydarzenia i jednocześnie pracować w sposób dyskretny. Dzięki temu zdjęcia są interesujące, a uwaga uczestników skupiona na bieżących wydarzeniach.

Fotografie z eventu możesz opublikować na stronie internetowej, w kanałach społecznościowych lub udostępnić prasie. Zdjęcia z imprez będą poszukiwane przez uczestników, dzięki czemu ponownie trafią oni na Twoją stronę.

Fotoreportaż z imprezy

Zapraszam do współpracy w zakresie wykonania profesjonalnego fotoreportażu z imprezy firmowej, sportowej lub artystycznej.  

Warunki i charakter fotoreportażu wymagają indywidualnych ustaleń. Zachęcam do kontaktu, w trakcie którego porozmawiamy o Twoich potrzebach i oczekiwaniach. Dzięki temu będę mógł zaproponować najlepsze rozwiązanie.

Fotograf eventowy Kraków

Jako fotograf z Krakowa większość reportaży realizuję na terenie Małopolski. Dojazd w inne miejsca również nie stanowi problemu. Jeśli potrzebujesz dobrych zdjęć, jestem do Twojej dyspozycji.

Fotoreportaż - wycena

Jeśli chcesz zamówić fotoreportaż, skontaktuj się ze mną telefonicznie (48) 503 950 939 lub wyślij e-mail na adres info@dariuszkempny.pl z podstawowymi informacjami:

- jakich zdjęć potrzebujesz?

- kiedy i gdzie odbędzie się event?

- ile godzin mam fotografować?

- gdzie chcesz wykorzystać zdjęcia? 

W ciągu 24 godzin otrzymasz wycenę wraz z najważniejszymi informacjami. Do zobaczenia!

Zdjęcia z imprez firmowych, sportowych i artystycznych

Kontakt

Dariusz Kempny

info@dariuszkempny.pl

tel. (48) 503 950 939

Gdzie pracuję? 

Kraków... Małopolska... Polska

Fotografowałem m.in. w takich miejscach jak Kraków, Warszawa, Katowice, Zakopane, Gliwice, Rzeszów, Wieliczka, Zabrze, Bochnia, Tarnów, Nowy Sącz, Chrzanów, Bytom, Myślenice, Nowy Targ, Żywiec, Limanowa, Oświęcim, Brzesko, Bielsko- Biała, Jaworzno... 

Menu