fbpx

FOTOGRAFIA EVENTOWA

FOTOREPORTAŻE Z IMPREZ

KRAKÓW, MAŁOPOLSKA, POLSKA

FOTOGRAFIA EVENTOWA

Event to doskonała okazja, by zaprezentować swoją firmę, markę czy działalność szerokiemu gronu odbiorców. Jego organizacja pochłania często wiele pracy, energii i wiąże się najczęściej z niemałymi kosztami. Niestety, o całym wydarzeniu już następnego dnia prawdopodobnie nikt nie będzie pamiętał. Warto zatem na etapie organizacji pomyśleć o profesjonalnej dokumentacji eventu. W tym wypadku nie chodzi wyłącznie o pamiątkowe zdjęcia wykonane telefonem komórkowym przez przypadkową osobę. Ważne, by z takiej imprezy powstał dobry materiał fotograficzny.  Będzie on w przyszłości doskonałym narzędziem marketingowym, wykorzystywanym do promocji i budowania profesjonalnego wizerunku.  

OFERTA

Oferuję Państwu wykonanie reportażu fotograficznego z zamkniętej imprezy firmowej, konferencji, spotkania, czy akcji promocyjnej. Wykonuję także reportaże z imprez publicznych o charakterze artystycznym i rozrywkowym, jak koncerty, spektakle czy pokazy. 

SZCZEGÓŁY TECHNICZNE

Do wykonania fotoreportażu z eventu niezbędne jest solidne przygotowanie. Kluczowa jest tutaj przede wszystkim szczegółowa znajomość programu całego wydarzenia, strategicznych momentów, udziału gości specjalnych, lokalizacji i panujących w nich warunków oświetleniowych. Po zapoznaniu się z nią można być przygotowanym zarówno na dokumentację wydarzeń planowych, przewidując jednocześnie to wszystko, co nie zostało uwzględnione w programie.

Posiadam duże doświadczenie i sprzęt umożliwiający fotografowanie w trudnych warunkach oświetleniowych. Jeśli to konieczne, mogę fotografować bez użycia lampy błyskowej, dzięki czemu pojawiający się cyklicznie błysk nie zakłóca przebiegu wydarzeń. Po wykonaniu reportażu mają Państwo możliwość wyboru ujęć, które zostaną poddane standardowej lub zaawansowanej obróbce.

JAK ZAMÓWIĆ REPORTAŻ?

Zapraszam do kontaktu i opisania Państwa potrzeb. Na podstawie przesłanych informacji przygotuję indywidualną propozycję, dostosowaną do konkretnych oczekiwań.

Reportaż może być realizowany w promieniu 200 km od Krakowa. 

OFERTA SPECJALNA ⭐️

Jeśli prowadzisz małą lub średnią firmę i szukasz kompleksowego wsparcia w zakresie promocji i wizerunku, zapraszam do współpracy ramowej.

Zapytaj o ofertę współpracy ramowej, dzięki której zaoszczędzisz czas, pieniądze i zapewnisz swojej firmie stabilny, zrównoważony wzrost.

Więcej informacji na temat oferty ramowej znajdziesz tutaj