sesja zdjęciowa w plenerze

Sesja zdjęciowa w plenerze

Sesja zdjęciowa w plenerze to popularne rozwiązanie, z którego coraz częściej korzystają osoby potrzebujące zdjęć wizerunkowych. Taką właśnie sesję miałem przyjemność wykonać kilka dni temu w Krakowie dla p. Tomasza.

Sesja w plenerze, Kraków

Poniższe zdjęcia wykonaliśmy w otoczeniu kompleksu biznesowego przy ul. Wadowickiej. Tego dnia w Krakowie było dość chłodno, więc musieliśmy działać szybko. Oczywiście pośpiech podczas sesji zdjęciowej nie jest wskazany, zwłaszcza jeśli zależy nam na wypracowaniu naturalnych, dobrze wyglądających zdjęć. Pan Tomasz okazał się jednak świetnym modelem i choć jak sam przyznał – była to jego pierwsza tego typu sesja, spisał się doskonale.

Po sesji Pan Tomasz otrzymał komplet zdjęć z których wybrał swoje ulubione kadry do lekkiego retuszu.

Sesja zdjęciowa w plenerze – galeria

Po więcej informacji zapraszam pod adres sesja plenerowa, gdzie znaleźć można wiele przydatnych informacji dotyczących zdjęć outdoor’owych, możliwości jakie oferują plenery zdjęciowe etc.

Jeśli jesteś zainteresowana/ y sesją wizerunkową w plenerze, zapraszam do kontaktu. Taką sesję możesz zamówić dla siebie lub w formie vouchera – prezentu. Więcej informacji na stronie Sesja Indywidualna.