zdjęcia dla firmy cateringowej

Zdjęcia dla firmy cateringowej

Zdjęcia dla firmy cateringowej to część realizacji jaką miałem przyjemność wykonać przy okazji fotografowania spotkania networkingowego w krakowskim Diamante Plaza.

Catering na spotkanie biznesowe

Spotkanie networkingowe są doskonałą okazją do nawiążania nowych kontaktów, wymienienia się doświadczeniami i pomysłami oraz zbudowania relacji, które mogą przynieść korzyści w przyszłości. Połączenie takiego spotkania z luźnym śniadaniem to pomysł na atrakcyjną formułę, która może znacząco zwiększyć efektywność networkingową i uczynić wydarzenie bardziej przyjaznym oraz produktywnym. Catering na spotkanie biznesowe to inwestycja, która się opłaca.

Takie właśnie spotkanie miałem przyjemność fotografować jakiś czas temu. Spotkanie odbyło się we wnętrzach krakowskiego Diamante Plaza. Część biznesowa została poprzedzona śniadaniem z przekąskami słonymi, rozmaitymi słodkościami, pachnącymi latem goframi i rewelacyjną włoską kawą, serwowaną przez All-In z Krakowa.

Zdjęcia dla firmy cateringowej z Krakowa

Zanim przestrzeń w której odbywało się spotkanie wypełniły fantastyczne zapachy, a pyszności serwowane przez sympatycznych panów zaczęły w błyskawicznym tempie znikać z talerzy, udało mi się wykonać kilka ujęć. Oto kilka z nich.

Zdjęcia dla firm cateringowych

W branży cateringowej wizualna prezentacja usług jest równie ważna jak ich jakość. Zdjęcia dla firm cateringowych odgrywają kluczową rolę w przyciąganiu klientów i budowaniu profesjonalnego wizerunku. Dobre fotografie mogą ukazać kunszt kulinarny, estetykę serwowanych potraw i jakość obsługi, co jest nieocenione w marketingu w mediach społecznościowych, czy prezentacjach na firmowej stronie WWW.

Zapraszam do współpracy w zakresie wykonania zdjęć cateringu dla potrzeb marketingowych.

Fotograf Dariusz Kempny
503 950 939
info@dariuszkempny.pl