event firmowy

Event firmowy w Bukowinie Tatrzańskiej

Końcówka roku to idealny czas na event firmowy, wieńczący ostatnie 12 miesięcy. Wiele firm na przełomie listopada i grudnia organizuje takie spotkania, chcąc za ich pośrednictwem podsumować mijający rok, podziękować wszystkim zaangażowanym w rozwój firmy i zmotywować ich na kolejny rok. Firma Hochland postanowiła zorganizować swój event z dużym rozmachem, organizując swoje spotkanie w prestiżowej lokalizacji- Hotelu Bukovina w Bukowinie Tatrzańskiej.

Event firmowy w Hotelu Bukovina

Event firmowy w Hotelu Bukovina był dla Hochland Polska doskonałą okazją do wspólnego celebrowania ostatnich sukcesów firmy. Loteria Almette w której do wygrania był prawdziwy dom (!) cieszyła się olbrzymią popularnością. Nic dziwnego, że zarząd firmy na czele z p. prezesem Maciejem Tomaszewskim miał powody do dumy. Była wspólna radość, okolicznościowy tort, a w części artystycznej wystąpił zespół złożony z pracowników firmy, wzbudzając olbrzymi aplauz uczestników. Event firmowy zakończył się huczną zabawą do muzyki DJ’a.

Event firmowy – galeria zdjęć

Poniżej kilka zdjęć z eventu w Bukowinie Tatrzańskiej.

Zapraszam również do obejrzenia zdjęć z innego eventu w krakowskich Sukiennicach. Są dostępne pod adresem Konferencja firmowa. A jeśli potrzebują Państwo fotografa na zbliżające się wydarzenie, zapraszam do kontaktu.

Hotel Bukovina – oaza luksusu

Hotel Bukovina to prawdziwa oaza luksusu położona w malowniczym miejscu nieopodal Tatr. Imponujący, czterogwiazdkowy obiekt dysponujący własnym kompleksem Spa & Wellness i chętnie odwiedzanymi basenami termalnymi Termy Bukovina to prawdziwy raj dla najbardziej wymagających turystów.

Hotel Bukovina to również doskonałe miejsce na organizację konferencji, szkoleń czy wyjątkowych wydarzeń biznesowych, kulturalnych etc. Atrakcyjna lokalizacja, fantastyczne warunki i nieograniczone możliwości pozwalają zaplanować i zorganizować tam każdy event firmowy czy prywatny. Sky is the limit!