Zdjęcia produktowe

Zdjęcia produktowe to profesjonalna fotografia produktów sklepowych i katalogowych. 

Profesjonalne zdjęcia produktowe

Profesjonalne zdjęcia produktowe to silnik sprzedaży w branży e-commerce. Nowoczesny sklep internetowy nie może funkcjonować bez dobrych zdjęć, pozwalających na poznanie fizycznych cech oferowanego produktu przed jego zakupem. Jednak zdjęcia produktów to nie tylko formalna prezentacja oferty sklepu. Dobra fotografia produktowa to również użyteczne narzędzie, którym skutecznie można wywołać u odbiorcy pozytywne odczucia, zwiększyć poziom jego zainteresowania i chęć zakupu.

Zdjęcia produktowe przedmiotów mało i wielkogarabytowych, posiadających określone cechy wizualne i funkcjonalne, wymagają indywidualnego podejścia i kreatywności. Wykonywanie profesjonalnych zdjęć produktów nie jest zadaniem łatwym. Każdy przedmiot wymaga innego podejścia do kadru i światła. Ponadto profesjonalna prezentacja powinna odwołać się nie tylko do funkcjonalności, lecz także podkreślać walory fizyczne, jak faktury, materiał, czy pozornie mało istotne detale. Jest to istotne szczególnie tam, gdzie jakość i atrakcyjność prezentowanego produktu jest bardziej istotna niż jego cena.

Fotografia produktowa

Zapraszam do współpracy w zakresie wykonania profesjonalnych zdjęć produktowych do sklepu i katalogu.  

Warunki i charakter fotografii produktowej wymagają indywidualnych ustaleń. Zachęcam do kontaktu, w trakcie którego porozmawiamy o Twoich potrzebach i oczekiwaniach. Dzięki temu będę mógł zaproponować najlepsze rozwiązanie.

Fotograf produktowy Kraków

Jako fotograf z Krakowa większość zdjęć produktowych realizuję na terenie Małopolski. Dojazd w inne miejsca również nie stanowi problemu. Jeśli potrzebujesz dobrych zdjęć, jestem do Twojej dyspozycji.

Zdjecia produktowe - wycena

Jeśli chcesz zamówić zdjęcia produktowe, skontaktuj się ze mną telefonicznie (48) 503 950 939 lub wyślij e-mail na adres info@dariuszkempny.pl z podstawowymi informacjami:

- jakich zdjęć potrzebujesz?

- kiedy i gdzie odbędzie się sesja?

- ile produktów mam fotografować?

- gdzie chcesz wykorzystać zdjęcia? 

W ciągu 24 godzin otrzymasz wycenę wraz z najważniejszymi informacjami. Do zobaczenia!

Zdjęcia produktów

Kontakt

Dariusz Kempny

info@dariuszkempny.pl

tel. (48) 503 950 939

Gdzie pracuję? 

Kraków... Małopolska... Polska

Fotografowałem m.in. w takich miejscach jak Kraków, Warszawa, Katowice, Zakopane, Gliwice, Rzeszów, Wieliczka, Zabrze, Bochnia, Tarnów, Nowy Sącz, Chrzanów, Bytom, Myślenice, Nowy Targ, Żywiec, Limanowa, Oświęcim, Brzesko, Bielsko- Biała, Jaworzno... 

Menu