zdjęcia obiektu w Krakowie

Zdjęcia obiektu w Krakowie

Zdjęcia obiektu w Krakowie, konkretnie zaś budynku mieszkalnego przy ul. Nadwiślańskiej wykonałem na zlecenie producenta cegieł klinkierowych, dominujących w elewacji budynku i nadających mu wyrazistego charakteru.

Zdjęcia obiektu w Krakowie

Budynek przy ul. Nadwiślańskiej to nowoczesny, wielokondygnacyjny apartamentowiec powstały w atrakcyjnej lokalizacji, kilkanaście metrów od Bulwarów Wiślanych wytyczających linię brzegową Wisły. Roztacza się stąd piękny widok na dzielnicę Kazimierz i historyczne centrum Krakowa. Ulica Nadwiślańska znana jest również dobrze miłośnikom kawiarenek, restauracji i pubów, których jest tu całe mnóstwo.

Jak widać na poniższych zdjęciach, budynek został wykonany z udziałem efektownych cegieł klinkierowych: grafitowej o nazwie Galaxy i cieniowanej czerwono/bordowej o nazwie Classic. Po więcej informacji odsyłam na stronę producenta.

Zdjęcia obiektów miejskich

Zdjęcia obiektów miejskich, takich jak budynek przy ul. Nadwiślańskiej w Krakowie to dość skomplikowane zadanie fotograficzne. Chcąc pokazać obiekt miejski w atrakcyjny sposób, najlepiej wykonać zdjęcia w momencie małego lub umiarkowanego ruchu wokół niego, okalających go ulic i chodników. Tymczasem ulica Nadwiślańska to jedna z tych krakowskich ulic na których bardzo trudno znaleźć miejsce do parkowania, i to bez względu na porę dnia. To także popularna arteria turystyczna, którą codziennie przemierza wiele osób.

Dodatkowym wyzwaniem dla fotografa jest duże zagęszczenie elementów urbanistycznych. Z każdej strony wystaje jakiś znak, szyld czy stojak, zaburzający kadry. Na domiar złego odległości między poszczególnymi budynkami nie są zbyt duże, co utrudnia wypracowanie odpowiedniej perspektywy. Musiałem więc wytrwale szukać miejsc z których możliwe było wykonanie pożądanych ujęć, wykorzystując przy tym korzystne tylko w pewnym interwale światło naturalne.

Zdjęcia z Krakowa, Nadwiślańska

Poniżej galeria zdjęć z Krakowa, konkretnie z ulicy Nadwiślańskiej.

Zapraszam również do obejrzenia innej galerii zdjęć obiektu z Krakowa, budynku Collegium Paderevianum Uniwersytetu Jagiellońskiego.

Fotografia obiektów i wnętrz

Profesjonalna fotografia obiektów i wnętrz to narzędzie skutecznie wspierające działania marketingowe w zakresie ich sprzedaży i najmu. Zdjęcia obiektów i wnętrz są chętnie wykorzystywane w reklamie, pojawiają się na różnego rodzaju portalach ogłoszeniowych etc. Zdjęcia mieszkań są podstawową formą ich reklamy na rynku nieruchomości.

Jeśli są Państwo zainteresowani zdjęciami obiektów i wnętrz, zapraszam do zapoznania się z ofertą.