la symetrie

Zdjęcia wizerunkowe dla La Symetrie

La Symetrie to nowoczesne Centrum Zdrowia i Urody mieszczące się w podkrakowskich Bibicach. Jakiś czas temu miałem przyjemność wykonać dla Centrum kilka zdjęć wizerunkowych. Wszystko na potrzeby nowej strony internetowej i mediów społecznościowych.

La Symetrie – Centrum Zdrowia i Urody

Centrum Zdrowia i Urody prowadzone przez p. Katarzynę to nowoczesny obiekt, komfortowy, przyjazny i doskonale wyposażony. La Symétrie oferuje szeroką paletę zabiegów z zakresu zdrowia i urody. Dermatologia, fizjoterapia, dietetyka, psychologia, kosmetologia, trychologia, medycyna estetyczna, wszystko w jednym miejscu i na najwyższym poziomie.

Polecam zerknąć na stronę lasymetrie.pl , zakres usług tej placówki jest naprawdę imponujący. Dodatkowo w La Symetrie pracują przesympatyczni młodzi ludzie, którzy fachowo zajmą się każdym problemem. Moja pierwsza wizyta w Bibicach miała charakter zawodowy i wiązała się z potrzebą wykonania kilku zdjęć wizerunkowych. Niewykluczone jednak, że kiedyś pojawię się w Centrum również prywatnie. Kolana, barki i kręgosłup fotografa to nie przelewki 🙂

Oto kilka zdjęć z pierwszej sesji wizerunkowej dla La Symetrie.

Zdjęcia dla gabinetów medycyny estetycznej to świetny sposób promocji ich działalności. Zdjęcia wizerunkowe pokażą doświadczony personel w trakcie wykonywania poszczególnych zabiegów, zaprezentują szerokie możliwości, wystrój i przyjazną atmosferę miejsca. Dla potencjalnego klienta takie obrazki będą zachętą do odwiedzenia i skorzystania z usług placówki.

Oprócz sesji firmowych wykonuję również sesje indywidualne. Jedną z nich możesz obejrzeć pod linkiem fotografia wizerunkowa. Zapraszam!