Sesja zdjęciowa dla spółki Cebrio na czele której stoi p. Grzegorz Pelczar to kolejna z realizacji jakie miałem przyjemność wykonać w ciągu ostatnich tygodni.

Cebrio jest hubem technologicznym działającym na rynku konsultingu technologicznego i badawczo rozwojowego. Zespół specjalistów tworzy i prowadzi projekty badawczo – rozwojowe i inwestycyjne. Więcej informacji na stronie www.cebrio.pl

cebrio

Moim zadaniem było wykonanie zdjęć biznesowych i wizerunkowych dla osób pracujących pod skrzydłami Cebrio. W ramach sesji która odbyła się w siedzibie firmy w Krakowie wykonaliśmy indywidualne portrety biznesowe na jasnym tle i zdjęcia sytuacyjne w przestrzeni firmowej. Zdjęcia zostaną wykorzystane do działań marketingowych. Z uwagi na ustalenia z firmą Cebrio nie mogę opublikować przykładowych zdjęć, jednak będą one niebawem dostępne na stronie firmy.

Sesja biznesowa przebiegła bardzo sprawnie, a to dzięki wzajemnemu zaangażowaniu i nieocenionemu wsparciu p. Joanny i p. Natalii za które serdecznie dziękuję.

Sesja dla firmy

Jesteś zainteresowana/y biznesową sesją zdjęciową dla Twojej firmy?

Zapraszam do kontaktu w celu ustalenia szczegółów.

fotografia biznesowa kraków