sesja studyjna

Sesja studyjna Kraków

Sesja studyjna to możliwość wykonania zdjęć w wyizolowanej przestrzeni, z wykorzystaniem profesjonalnego sprzętu oświetleniowego. W odróżnieniu od sesji plenerowych, w planowaniu których należy wziąć pod uwagę kilka czynników na które nie mamy większego wpływu (pogoda, temperatura, światło) sesja w studio pozwala na komfortową pracę o każdej porze dnia i roku.

Sesja studyjna w Krakowie

Jedną z ostatnich takich sesji miałem przyjemność wykonać dla p. Adama. Sesja studyjna odbyła się w studio fotograficznym w centrum Krakowa (gdzie notabene wykonuję dużą część moich sesji) i miała swobodny, wizerunkowo – biznesowy charakter. Sesje w stylu casual są ostatnimi czasy niezwykle popularne. Ich luźny, nieformalny charakter sprawia, że zdjęcia są bardzo naturalne i uniwersalne.

Poniżej kilka zdjęć ze wspomnianej sesji.

Indywidualne sesje zdjęciowe w studio to dobra propozycja dla osób które potrzebują zdjęć biznesowych, jednak przed obiektywem czują się mało komfortowo. Studio stwarza warunki do spokojnej pracy i wykonania odpowiedniej ilości ujęć, z których później można wybrać te najlepsze.

Zapraszam również do obejrzenia zdjęć z biznesowej sesji portretowej Moniki realizowanej w tym samym studio.